Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen a kapcsolatod a testvér...

Milyen a kapcsolatod a testvéreddel?

Figyelt kérdés
Elsősorban felnőttek véleményére vagyok kíváncsi,hogy felnőtt korukra hogy alakult a kapcsolatuk,és milyen viszonyban vannak?Ha lehet írd oda azt is,hogy milyen neműek vagytok,és hány évesek.(te és a testvéred,vagy testvéreid)és még azt is,hogy külön éltek-e?

2012. okt. 26. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

23/f 21/f


Külön élek.

Hát.....nem valami jó vele a kapcsolatom.

Egymás ellentétei vagyunk.


Én normális vagyok az emberekkel,ő flegma,barátságtalan.

Ő kicsapongó,gátlástalan,én csendes,hűséges.

Meg sorolhatnám.

Csak akkor talál meg,ha iszogatni van kedve.

2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

29N vagyok

A 32 éves bátyámmal kb semmilyen, félévben egyszer beszélünk.

A 19éves öcsémmel tök, jó, hetente többször beszélünk, találkozunk, a párjainkkal néha közös program van, szeretjük egymást,számíthatunk egymásra.

2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hugi 24 éves, én 25. Nagyon jó a kapcsolatunk, bár kisebb korunkban döcögősen indult:D

Gimi elejétől már semmi gond nem volt, beszélgettünk sokat, falaztunk egymásnak ha kellett. Aztán egyetem alatt is egy albiban laktunk, az még jobban összekovácsolt.

Most már külön élünk, továbbra is minden oké, segítünk egymásnak ahol tudunk:)

2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja én férfi vagyok:)
2012. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most már nagyon jó, de kiskorunkban öltük egymást. :D

22 és 27 éves lányok vagyunk, külön élünk.

2012. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 40 éves nő vagyok. A nővérem 42 éves a húgom 38 éves.

Mindhárman külön utakon járunk, de a testvéri kapcsolatunk hihetetlenül erős. Én Angliában élek, a nővérem Amerikában a húgom Magyarországon. Hiába van ilyen nagy távolság köztünk, mégis 2-3 naponta hol az egyikkel hol a másikkal beszélgetek kamerán keresztül. Hétvégente pedig mindhárman összeülünk és dumálunk egy kicsit. Van egy megállapodásunk. Hetente legalább egyszer jelentkezel hogy tudjuk minden rendben van. Természetesen amikor csak lehet mindig találkozunk. Karácsonykor például idén én vagyok a soros hogy háziasszonyként fogadjam a testvéreimet. Szóval idén mindkét tesóm családostul Angliába jönnek. Nyáron is találkozunk mert nyaralni hazajárunk.. Jövőre pedig a nővérem lesz a vendégváró..

Ha kell anyagilag is támogatjuk egymást, ha kell akkor egy szóra megyünk a másikhoz. Én nagyon szeretem a testvéreimet, pedig gyerekkorban nem így volt. A nővéremmel állandóan verekedtem, és volt hogy egymást árultuk be apunál.. De hát felnőttként hamar rájön az ember hogy akire biztosan lehet számítani jóban-rosszban az a testvér.

2012. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jujj remélem nem azt kell levonjam, hogy ha gyerekkorban rosszabb a viszony, akkor jobb lesz felnőtt korban. Sokan írtak ilyen tapasztalatot. Már csak mert a mi kicsinyeink nagyon szeretik egymást, félek nehogy elmúljon.

Én 35 lány, tesóm 39 éves fiú.

Legnagyobb meglepetésemre nincs köztünk semmilyen kapcsolat. Rémálmomban sem gondoltam volna. Gyerekkorunkban amolyan átlagos volt.

Mindketten házasok vagyunk, külön élünk. Szerintem a párválasztáskor sokszor kezdődnek a gondok, az elhúzások. Nálunk ez történt. Nem engem húztak el.

2012. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia :)

Amíg együtt éltünk a tesómmal folyton veszekedtünk, de mióta elköltözött és nem vagyunk együtt 0-24 órában nagyon sokat javult a kapcsolatunk. Persze néha szoktunk veszekedni, de alapvetően mindent meg tudunk beszélni, mindenben számíthatok rá. :)

Én 19/L, ő 24/F

2012. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 19 éves lány vagyok és a fiú ikertesómmal a legjobb a kapcsolatunk:) Én a párommal lakom, szóval nem élünk már együtt, ráadásul 90 km-re lakik tőlem:( Így van, hogy csak kéthetente találkozunk. Legalább kétnaponta beszélünk, de van, hogy minden nap. Bármikor számíthatunk egymásra, akármiről legyen szó.


Nagyon Szeretjük egymást:))

2012. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23/l (ez lennék én) 22/f öcsivel. Hát kb. semmilyen. Néha vannak jobb napjaink, de ő csak akkor kedves kb. , ha kell neki vmi (segítség vagy pénz), egyébként meg kb. zéró, vagy szekál csak úgy, kedvtelésből, flegma, kioktató és hisztizik fiú létére minden apróságért. Én próbáltam felé nyitni, de már belefáradtam. Nem öljük már egymást (tinikorunkban igen), meg nem egetrengetően rossz, de azon sem lennék meglepődve, ha évi max 1x, karácsonykor érintkeznénk majd azután, hogy mindketten elköltözünk...
2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!