Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem mar tobbszor megutott...

A ferjem mar tobbszor megutott, nagyon agressziv, folleg mikor iszik. Tudom, hogy szeret de megsem tudom megertenni, hogy miert ut meg, ha nem is vagyok hibas. Lehet ennek valami lelki oka is? Nem tudom megertenni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 18:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
minél előbb lekéne lépned tőle,nem pedig tűrni,
2013. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 SzilKa ***** válasza:
82%
Ennek az az oka, hogy hagyod magad... Engem pl az első pofon után nem látna többé.
2013. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerűen nem tisztel. De nehéz is tisztelni egy olyan embert, aki az alapvető helyesírási szabályokkal sincs tisztában. Valószínűleg tanulatlan vagy, műveletlen és buta.
2013. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem tudom megérteni hogy tudsz élni alkoholt kedvelö agressziv emberrel.Lehet lelki oka de nem mentseg arra hogy megüssön.
2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet. valami régi sérelmét rajtad vezeti le mert gyenge vagy és hagyod h megtegye és tudja h ugyis eltüröd. bocs de nem vagy normális. oké h szereted de egy lelkironcs leszel.de a te dolgod.
2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
91%
Te nagyon primitív lehetsz! Ha egy kapcsolatban idáig fajulhat a "SZERELEM", ott nagyon nagy bajok lehetnek. Általában sokáig tűrik a nők ezt, mert Őt tartják éppen ezért egy nagyon /macsó/ férfinek. /Én is Ffi. vagyok.
2013. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjem,olyan sokat iszik,hogy megüt,rendszeresen megüt,és agresszív,akkor már rég nem lenne a férjem.


Nem tisztel téged,nem néz fel rád,amit nem csodálok,mert hagyod magad.

2013. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azzal lehet megcsinálni, aki hagyja is! Már az első pofon után el kellett volna őt hagynod... ezek után már nem fog többé tisztelni. Milyen szerelem/szeret az, ahol verik a másikat?! A saját érdekedben válj el, komolyan...
2013. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

A lényeg, hogy tudod hogy szeret...mi lenne ha nem szeretne...?

Az agyam eldobom az ilyen nőktől!

Meg hogy miért üt meg, ha nem vagy hibás?...és ha hibás lennél, akkor mi van, nyugodtan üthetne, az neked természetes lenne?

Mit akarsz a lelki okaival? erre nincs mentség!

Hogy lehet ezt tűrni, már rég kivágtam volna mint macskát sz...ni!

2013. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Én meg azt nem tudom megérteni hogy miért nem teszel ellene??Érdekes az ilyen nők mindig oda vanna a férjükért..hihetetlen.De nem csak a férjükért hanem általában az ilyen pasikért.Én mindig tudtam hogy a nők kicsit szeretnek szenvedni..
2013. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!