Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni a volt barátnőmet, pedig már évek óta nem vagyunk együtt és ő már férjnél van?

Figyelt kérdés

Még szinte gyerekek voltunk, mikor együtt voltunk, ő 18 én 19 voltam és sajnos nagyon hülye, elrontottam az egészet, komolytalan voltam, pedig nagyon szerettem, csak későn jöttem rá. Sokat szenvedett miattam, ő nagyon szeretett és mindig mindent megtett értem, de én akkor nem tudtam megbecsülni. Végül elege lett és elhagyott. Akkor büszkeségből nem csináltam semmit, pedig hiányzott, de csak aztán jöttem igazán rá, hogy mennyire szerettem.

Később megpróbáltam visszaszerezni, de addigra nagyon komolyra fordult a kapcsolata egy másikkal. Telek múltak az évek, voltak barátnőim, gyönyörű, helyes lányok, akik szerettek, de nekem mindig hiányzott valami. Egyik se volt olyan, mint ő. 4 év után szakított az akkori barátjával, akkor újra elkezdtem küzdeni érte, de ő már nem akarta, hiába próbálkoztam. Aztán összejött a mostani férjével, tavaly férjhezment. Azóta mégrosszabb. Sehol se találtam a helyem, elköltöztem a városból(nem csak miatta, de főleg), beiratkoztam egy másik egyetemre, hátha jobb lesz. De nem lett, mégjobban szenvedek, hogy messze vagyunk és még véletlenül se láthatom meg az utcán. Elegem van ebből, majndem 7 éve élek ebben! Akérkivel vagyok nem tudom elfelejteni, csak az ő képeit nézegetm, csak a közös számainakt hallgatom. Néha egy pár hétre-hónapra enyhül, akkor azt hiszem, hogy végre vége, de aztán megint újra előjön ez az érzés. Már végképp nem tudom mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből. Lehet az a baj, hogy még mindig vele szeretnék lenni igazán, nem elfelejteni. De nem tudom!

Ha valakinek lenne egy jó tanácsa azt megköszönném!

26/F


2013. febr. 10. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez így szokott lenni nagyon sokszor, akkor nem kellett most kell. Neki is nehéz volt elfelejtenie téged, de sikerrel járt, idővel te is elfelejted. Ha szereted békén hagyod, érthető hogy nem bízik meg benned többé.
2013. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne nézegesd a képeit és ne hallgasd a közös zenéiteket. Ez a legrosszabb amit tehetsz. Csinál olyan dolgokat amiket vele sosem lehetett, de mindig is szerettél volna. Ha ilyen nincs akkor keress valamit. Tarts csaj stoppot. Csak úgy ne legyél lányokkal, mert akkor csak játszol azok érzelmeivel amit később visszakaphatsz az élettől!
2013. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Eltelt egypár év,gondolj arra,hogy ő is biztosan megváltozott!Lehet,hogy te a szívedben még 19 éves vagy,de ő már ebből valószínűleg kinőtt.Nem ment volna férjhez,ha igazán szeretett volna.Csúnyán hangzik,de aki a másikat igazán szereti,az tűzbe rakja a kezét érte és nem fél megégetni..rosszul bántál vele,ez tény,de..ha egymásnak teremtett volna titeket az ég,akkor ez se számított volna neki,illetve a sors összehozott volna már titeket.Mondjuk attól a pasitól is bármikor elválhat,de ez számodra még nem jelent semmit!:( Sajnálom.Ezt a lányt nem elfelejteni kell,hanem örökké a szívedben őrizni.

Áttudom érezni a helyzetet,nekem is van egy olyan ember,akit sosem felejtek el és szívemben őrzöm,mint egy kincset.De ő nem lehet az enyém..:') de volt az enyém..és az emlékek mindig fent maradnak.Aki azt mondja,hogy felejtsd el,annak ne higyj!Felejteni a múltat nem jó dolog.

Mindennel,amit tettél el kell tudnod számolni,semmit sem szabad megbánni és..akikkel voltál,őket nem szabad elfelejteni.Az ember sorsa az,hogy a szívében őrizze a múltat.Vannak érzések,amik enyhülnek,és vannak emlékek,amik örökké a szívedben kell,hogy égjenek de

MENJ TOVÁBB!:) Sok szerencsét.

2013. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Amint találsz nála szemetebb nőt, elfelejted.
2013. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Udvarolj!

Beszéld ki Magad neki!

2013. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne szemét? Sosem volt szemét velem, sokmindent nem írtam le, de ő tényleg sokat harcolt a kapcsolatunkért. Az elején megcsaltam, aztán szakítottam vele többször is, ő mindig küzdött értem, mikor undorítóan viselkedtem, akkor is. Semmi rosszat nem tudnék mondani róla és megértem, hogy miért nem akart velem kezdeni megint, 2 éve, pedig tényleg megváltoztam. Nem mentség, de akkor kölyök voltam, én sem értem mit miért tettem.
2013. febr. 10. 18:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, megváltozott és sajnos miattam. Sokkal erősebb lett és büszkébb. 2 éve, mikor egyedül volt nagyon sokat beszélgettünk, rengeteget próbálkoztam, ő azt mondta, hogy nem haragszik már, de nem tudna bízni bennem és már nem úgy érez. Mégjobban tetszik a felnőtt énje, mint régen, nem csak az akkoriba vagyok szerelmes, hanem a mostaniba. Gyönyörű menyassozny volt, mindig arra gondolok, hogy bárcsak én vehettem volna el. Bárcsak megbecsültem volna. Bárcsak később találkoztunk volna... Egyetemet végzett, most sikeres a munkájában, nagyon ügyes. 18 évesen is nagyon szép volt, de felnőtként tényleg gyönyörű nő lett belőle. Hogy tudnám így elfelejteni?
2013. febr. 10. 18:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Hiába udvarlok, évek óta udvarlok, tudja nagyon jól, hogy még mindig szeretem. De hogy udvarolhatnék egy férjes assoznynak? A férjét is ismerem, rendes ember és nagyon szereti őt. Bár nem csodálom, nincs ember a földön szerintem, aki ne szeretné. Tudom, hogy boldogok együtt, mit csinálhatnék így?
2013. febr. 10. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy boldogak együtt. Én is viszonzatlan szerelemben szenvedek már egy jó ideje, de tudom hogy nélkülem boldogabb és nekem ez a legfontosabb. Fáj hogy nem velem meg nullának érzem magam de ez nem ok arra hogy neki ne a legjobbat akarjam! Huába tesz meg az ember mindent a szerelméért, a bizalom és már szerelem nélkül semmit sem ér a dolog. Ne küzdj érte. Legyél te is olyan sikeres férfi, mint amilyen sikeres nő ő. Tanulj ha tudsz még, próbálj jó állást szerezni, legyél egy érett felnőtt férfi akire lehet támaszkodni bármilyen téren. És legyen benned annyi tartás, hogy túllépsz a múlt dolgain, és azt mondod a nőknek hogy igen volt egy nagy szerelmed, de már más idők vannak. Én tudom hogy baromi nehéz, de ne tedd tönkre magad, ez a legjobb út.
2013. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8: Ismered a lány érzéseit Irántad?

Mi romlott el Köztetek?

Az fennáll még?

2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!