Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a "rossz" emberbe szerettetek bele, és miután szétváltatok nem tudtátok elfelejteni úgy, hogy már fél éve mással vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Azt hittem nagyon szeret, nálam lakott, mindig nevettünk ezer programot csináltunk azt hittem fontos vagyok neki.Megkérte a kezem, stb.Aztán jöttek a dolgai, kiderült , hogy nem egy dologban hazudott,azt a szót, hogy felelősség hirből sem ismerte és annak ellenére, hogy az elején abnormálissan ragaszkodott hozzám, lemondott rólam.

Miért nem tudom elfelejteni amikor korábbiakban mindig nagyon hamar túltettem magam egy szakításon...?


2010. máj. 4. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert a rosszfiukra buknak a nok, raadasul az elerhetetlen sajnos mindig jobban kell. Ezzel nem vagy egyedul...
2010. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A rosszfiúk és az elérhetetlenek mindig "vonzóbbak". Jobban epekedik az ember utánuk. Voltam már én is ebben a cipőben, de engem egy "jófiú" kigyógyított és feleségül is vett:)
2010. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ambivalens érzéseid vannak vele szemben. A két énje közül te csak azt az egyet szereted, viszont az egyik nincs a másik nélkül...
2010. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tedd mérlegre, mit kaphatsz tőle. De a pozitívumok mellé feltétlen írd oda azt is, hogy: őszinteség hiánya, hazugságok, felelősség hiánya.
2010. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elérhetetlen mindig jobban kell.

Nekem 7 éve... Pedig azóta gyerekeim is vannak, de minden nap gondolok rá és még mindig nagyon fáj.

2010. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azt nem tudom felfogni, hogy az elején úgy ragaszkodott hozzám, mint kb a gyerek az anyjához és utánna mégis Ő volt az , aki nem harcolt a kapcsolatunkért.Olyan baromság volt az indoka, hogy nem fogadták el a szüleim, ugy , hogy nem is tett érte semmit, hogy elfogadják.Mert úgy senki nem szereti, ha a lánya luxuslakásába beköltözik számukra egy idegen és teljessen kisajátítja a lányát..

Ésszel teljessen tudom, hogy jobb ez így, de akkor miért fáj még mindig a szívem ??Lassan fél éve, hogy utoljára találkoztunk mégis nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá..

2010. máj. 5. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan igy jartam mint te.Nekem mar nem faj hanem inkabb ideges vagyok magamra,hogy miert döltem be neki.
2010. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, ez a másik dolog amit érzek!
2010. máj. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!