Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném helyrehozni...

Nagyon szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat, mert ezek a változások nekem nem jók. Esetleg valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, van egy kisfiunk, most várjuk a következő babát. Viszont a férjem mostanában elhanyagol, ami engem nagyon bánt, mert én nem így viselkedek vele. Próbálok a házimunka, és a gyerek mellett rá is figyelni. Viszont ő abszolút nem kezdeményezi a dolgot. Most hétvégén kiakadtam egy kicsit, végigvitáztunk egy napot a nagy semmiért, mert megbeszélni nem tudtuk. Úgy érzem széllel szemben vagyok. Mindig nekem kell szólnom, ha túlzásba viszi, magától nem veszi észre, hogy hogyan viselkedik. Ráadásul ami szerintem idegesíti, az az, hogy mindenen elbőgöm magam mióta kismama vagyok. Egyszerűen nem tudom visszatartani. Sokkal érzékenyebb vagyok, és ezt nem igazán tolerálja, amit viszont elvárnék, mert neki is vannak rossz napjai, olyankor én is belátással vagyok rá. Nem eget rengető problémák vannak köztünk, csak ha meglesz a második picur, akkor nekem sem lesz rá már ennyi időm, és félek, hogy pár hónap múlva úgy fogunk elmenni egymás mellett, mint akik csak lakótársak. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy nagyon belesüllyedtünk ebbe az apa-anya szerepbe, meg túlságosan kifelé figyelünk a mások dolgára, és el kellene már kezdeni magunkra befelé is figyelni, mert hamarosan megint egy nagy változás fog következni. Felfogta amit mondtam, de szerintem igazán nem érti a lényeget. Viszont én így nagyon nem jól érzem magam sem itthon, sem a kapcsolatunkban. Olyan mintha mindig csak én kapálóznék....
2013. febr. 11. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy túlreagálod.

Te is írtad, hogy kismama vagy és sokkal érzékenyebb is, mindenen elbőgöd magad. Baromi idegesítő, bömbölő vki lehetsz, persze hogy egy idő után betelik a pohár az ipsénél.

Nekem már rohadt elegem van abból, hogy ti nők állandóan találtok vmi kifogást arra, hogy hisztisek vagytok, és mi meg nyeljünk le mindent.

2013. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonjaid, ez egy ideiglenes állapot, ha elmúlik lehet másképp fogod látni az egész szitut.. próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni, törődni magaddal, attól sokkal jobb kedved lesz.
2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!