Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami ötletet tudtok adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötletet tudtok adni, mivel tudnám feldobni a kapcsolatunkat? Tudom h volt már ez a kérdés de azért a részleteket még olvassátok el, mert kicsit más válaszokra várok mint amilyeneket láttam eddig hasonló kérdéseknél!

Figyelt kérdés

Van egy 9hónapos kapcsolatom,nekem ez az első ami ilyen sokáig kitartott,és nagyon szeretem a bnőm!Viszont indirekt módon tudatta velem,hogy jó lenne ha valamivel feldobnám a kapcsolatunkat.És most nem arra gondolok hogy menjünk kirándulni meg bunjee jumping,hanem hétköznapi kicsi dolgokra gondolok amelyek meglepőek és kellemesek lehetnek.Szereti a meglepetéseket és a hirtelen történő dolgokat.

Szerintem egyfelöl ilyenkor jön be a gyerekeskedés :) pl. ahányszor külföldi rendszámtáblájú autót veszünk észre,adjunk egymásnak csókot,meg ilyesmikre gondoltam.Bármilyen ötletre nyitott vagyok:D Várom a nálam tapasztaltabbak véleményét! :)


2009. jún. 1. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

fogadjunk rég vettél neki virágot ^^ vehetnél neki pl azt... nagy csokor rózsa:P

vagy meglephetnéd kora reggel... h csókkal ébreszted... ha van rá lehetőség... hasonlók esetleg?!

2009. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy lányt sok aprósággal fel tudsz dobni ha tudod mik a kedvenc kis dogai akkor könnyű a kedvében járni!Néha ha csak elé mész amikor ö nem is várja az is nagy meglepi lehet számára! Nem az a lényeg végülis h mit teszel hanem h ö ne azt lássa benned h erölködsz hanem h szívböl teszed amit teszel! De am ha 9 hónap után már fel kel dobni a kapcsotokat akkor mi lesz 1 év múlva?
2009. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan akcióm, hogy kiírtam kis szerelmes idézeteket színes papírokra, bele borítékba, majd mindennap elrejtettem valahová egyet. Ha jól emlékszem, akkor voltunk 10 hónaposak, 10 levélke volt, és a tizediket pont a hónapfordulón kapta meg.
2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak saját kapcsolatból tudok kiindulni. én imádom, hogy folyton valami hülyeséget csinál, meg-megpörget, megcsikál, hirtelen kitalálja hogy csinál nekem valami inomságot, vagy megmasszíroz, vagy megfésüli a hajam, vagy bármit:) valahogy a kérdésedben a válasz: a mindennapokban apró kismókázások, kedveskedések, de ezzel szerintem nem tudsz előre készülni. mindig figyelj rá oda éslegyél szívből spontán.. szerintem menni fog, és legfőképp ne aggódj:) a kilenc hónap alatt kicsit ellaposodás pedig szerintem nem kétségbeejtő, főleg ha az első ilyen, majd belerázódsz, el tudom képzelni, hogy az elején még tudtatok egymással mit kezdeni,most pedig kicsit megrekedt. egyébként séta közben spontán fagyizás, hirtelen felindulásból mozi, elvinni beülni valahova.. teljesen hétköznapi dolgok, lényeg, hogy abban a pilanatban ne számítson rá.
2009. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat:D úgy érzem máris tudtatok segíteni :) amúgy meg nem arról van szó h ellaposodott a kapcsolatunk mert absz nincs így! Teljesen oda s vissza vagyunk egymásért mindenféle szempontból,és távkapcsolat miatt ez az érzés csak erősődik,viszont egész nyarat együtt fogjuk tölteni,úgyhogy már nagyon várom!:) Köszi mindenkinek!
2009. jún. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!