Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyén gondolom?

Szerintetek hülyén gondolom?

Figyelt kérdés

Ha egyszer lenne gyerekem, csakis úgy vállalnám, ha lenne saját házam(gyereknek külön szoba), autóm és rendes fizetésem(külföldön fogok élni és ott nem lehetetlen)

Nyelveket tanulna kiskorától kezdve, azt sportolna amit szeretne és megkapna mindent ami kell(nem akarnám elkényeztetni,hogy kinyitja a száját és máris megkapja amit kinézett magának, de ha van pénz akkor nem kínai ruhákban járatnám, hanem márkásban és egészségesen étkezne nem a legolcsóbb tejet venném pl.)

A leendő apa is gy van vele.

Sokszor olvastam már,hogy szegénységbe is lehet szülni és ott is lehet boldog a gyerek, de én nem így látom.. vagyis lehet boldog, de ott már a szülők sem lehetnek 100%-ig kiegyensúlyozottak, ha mindig számolgatni kell,hogy épp hány 100Ft marad hó végére.


2013. febr. 12. 11:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolod hülyén. Már csak meg kell valósítani. AZtán ha nem alakul úgy az életed, mint a mesékben, és nem jön be minden, ahogy akartad, mert külföldön sem lesz kolbászból a kerítés, akkor majd lejjebb adod a szintet. A legjobbakat kívánom neked!
2013. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól gondolkodsz, mindenki a legjobbat akarja a saját gyerekének és elhalmozni minden földi jóval:)

Viszont ha ma Magyarországon mindenki csak ilyen feltételekkel vállalna gyereket, akkor nem sokan születnének.

2013. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%

Autó és fizu tekintetében egyetértek,saját házra én nem vágyok,túl röghöz köt.

Én inkább úgy mondanám,hogy legyen elég pénzem ahhoz hogy ne okozzon gondot lakást bérelni hosszú távon.

2013. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

ha nem jön össze, akkor nem szülök. tudom milyen szegénységben élni, nem tenném ki ennek a gyereket.

de azon vagyok,hogy így alakuljon.

2013. febr. 12. 11:08
 5/41 A kérdező kommentje:

3-as


most belegondolva saját ház tényleg nem fontos, de akkor legyen annyi fizetésem,hogy egy szép házat tudjak bérelni és ne egy 50nm2-es panelben kelljen laknom. Ott nőttem fel, közös szobával, és nem a legjobb.

2013. febr. 12. 11:10
 6/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolod hülyén, csak az élet nem ennyire egyszerű. Az élet nem mindig úgy alakul, hogy neked mindent megad 28 éves korodig, hogy utána minden meglegyen a gyerekneveléshez, szóval sokan ugyan így indulnak neki, aztán 33 évesen ott vannak lakás nélkül, albérletben, kocsi nélkül, és akkor belátják, hogy így is van boldogság. Inkább szegénységbe szülni, mert 45 évesen necces lesz.
2013. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a gondolkozásod, bár az azért tulzás hogyha nem lesz meg minden akkor inkább nem is szülsz. gyébként ez itthon is megoldható, még ha kicsit nehezebb is. Mi ezt tudnánk biztosítani, de sajnos mégsem akar kopogtatni a gólya. Hiába van meg mindenünk és jó élete lenne:( Bár az öltözködést nem tartom olyan fontos dolognak eg ykigyereknél hogy épp kinai vagy márkás.
2013. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
itthon nem szeretnék maradni, nem szeretem az országot- lehet ezért megkövezni, de nem vagyok itt boldog.
2013. febr. 12. 11:17
 9/41 A kérdező kommentje:
nem is arra gondoltam,hogy egy bébinek veszek 10.000Ft-os ruhát, hanem fel is nő az a gyerek. :)
2013. febr. 12. 11:18
 10/41 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak igy manapság, mi is tervezzük a külsöldre költözést pedig itthon sincsenek anyagi gondjaink, de mégis vágyunk más világba, más környezetbe, más éghajlatra, kipróbálni milyen máshol az élet.
2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!