Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a jobb nő? Tettem fel a...

Rigó Kata kérdése:

Ki a jobb nő? Tettem fel a férjemnek tegnap a kérdést, miután egy ismerőséről áradozott. Ez relatív. Mondta ő. Mondom neki: Mivaaaan? Én vok a feleséged. Jaa, akkor te. na bumm Jogos a sértettségem, vagy túlkapás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 16:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért tesznek föl a nők olyan kérdést, amiről nem szeretnék hallani az igazat?
2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Túlkapás.Attól,hogy a felesége vagy nem biztos jobb nő is.legalább őszinte volt.Nincs ebbe semmi.Különben is a tied:))
2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
mi a f*szért kérdezel ilyet ha nem bírod elfogadni a választ ?
2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félre értetted. A relatív arra vonatkozhatott hogy általánosságba véve relatív. Ha a szomszédot megkérdezed, lehet neki a másik nő tetszik (már bocs). De a férjednek Te vagy a favorit, mert a felesége vagy.


Ha másról áradozik, akkor mondd meg neki, hogy ez Neked bántó!

2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Csak annyi, hogy nem vagyok ronda nő, sőt szép vagyok.

És én úgy látom, hogy akiről áradozott sehol nincs hozzám képest.

Ezért sértő..

Másrészt, engem soha nem dícsér, soha nem áradozik rólam úgy , mint a másikról.

Szerintem teljesen jogos a felháborodásom..

Miért vett el engem, ha hidegen hagyom??????

2013. febr. 12. 16:21
 6/35 anonim ***** válasza:
65%

èn megértelek.


Minden nö arról álmodozik hogy a férje bizony öt tartsa a legjobb nönek.

Engem a férjem annak tart. még szülés után is azt mondta, hogy soha másra rá sem nézne... Persze sokszor biztosan csak kamuzik, és nem én vagyok a legszebb nö a földön, de imádom ahogy áradozik rólam.

2013. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Ki az a másik?
2013. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Na én ezért nem kérdezek meg ilyet a férjemtől ;).


19 éve vagyunk együtt, engem szeret, velem éli le az életét.... De ha egy nálam 10-15 évvel fiatalabb bombázót jobb nőnek látna, az szerintem full természetes.


Én is ismerek több férfit is, aki sokkal jobb pasi, mint Ő. Mégse cserélném le egyikre sem, mert őt szeretem. Ez ennyire egyszerű...


Ha nem kérdezem meg tőle, nem kell megsértődnöm, sem neki hazudnia ;).

2013. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg relatív...lehet a másik jobb nő külsőleg , ha viszont te passzolsz hozzá lelkileg....meg nem tök mindegy veled van nem vele....

Mi közösen beszéljük ki a nőket, sohasem esik rosszul ha valakit csinosabbnak talál nálam...sohasem cserélne le ezt tudom...

2013. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Egészen egyszerű: inkább a pszichológusnak tedd fel ezt a kérdést.

Valóban relatív.

Az én párom pl. imádja a fenekem, de valószínűleg már a 3. szembe jövő nőnek nagyobb melle van mint nekem, és ezt bizony értékelik a férfiak.

Értékelik azokat is, akik nem kérdezgetnek baromságokat, nem féltékenykednek, és nem hasonlítgatják magukat más emberekhez.

2013. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!