Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, barátnő az...

Mit gondoltok, barátnő az ilyen? Illetve mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Csak úgy lecsúnyáz, pedig õ sem a legszebb lány a világon, de én nem vagyok annyira bunkó, hogy lecsúnyázzak valakit szemtõl-szembe! Fõleg, hogy nem ronda szerintem és valakinek biztos õ lesz a legszebb? Szerintetek barátnõ az ilyen? Pedig nagyon nincs megelégedve magával, sõt állítólag irtó rondának tartja magát, de akkor igazából mit gondolhat, ha ilyeneket mond? Ha én magammal nem vagyok megelégedve, akkor nem bántok valakit a külseje miatt csak azért mert nekem nem tetszik! Ha meg lennék elégedve még akkor sem, mert mondom, nem vagyok tahó. Pedig nem vagyok csúnya mások szerint. Magammal pedig már úgy érzem viszonylag harmóniában vagyok. Igazából azt tartom furcsának ebben, hogy pont õ a legjobb barátnõ mond ilyeneket miközben õ sem álomszép? Mi a baja? Miért rombolja le mindig az önbizalmamat? Nem látja, hogy ezzel megbánt, fájdalmat okoz? És soha nem bántanám szándékosan! Miért ilyen velem?

Mit tehetnék, hogy ezt abbahagyja? Mások elõtt kedves, de én lassan azt érzem, hogy ez az igazi arca. Pedig nem ilyennek ismertem meg. Él



2013. febr. 11. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van a világban, én elbeszélgetnék vele,hogy neked ez rosszul esik, ha igaz barátnő akkor megérti és abba hagyja. Ha nem akkor pedig semmit sem vesztettél...vagy kinövi vagy nem. Ja és szerintem azt ne említsd meg neki,hogy ő sem tökéletes,mert könnyen megsértődik, de gondolom tisztában van úgy is ezzel.
2013. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nulla az önbizalma, és megpróbálja a tiédet is lehúzni. Nyilván tisztában van vele, hogy nem szép, téged viszont annak tart, ezért féltékeny. Ha neki rossz, legyen neked is. Egy igazi barátnő nem ilyen. Szerintem ne foglalkozz vele, mert ha túl sokat fogod tőle ezt hallani, előbb-utóbb el is fogod hinni, és akkor már el is érte a célját.
2013. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rigó Kata válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nincs semmi önbizalma.

Ezért úgy próbál magának önbizalmat szerezni, hogy mást megbánt, lehúz.

Ezáltal ő felemeli magát.

Ezt hívják: energiavámpírnak.

Miért barátkozol vele???

Neked ebben mi a jó?

2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért barátkozom vele mert nincs más barátom. Nem szeretnek a körülöttem lévõk. Talán épp azért mert fura vagyok(nem zárkózott). Úgy érzem néha, hogy direkt ellenem dolgozik mindenben és csak kihasznál, játék vagyok neki.

2013. febr. 12. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy még mindig jobb egyedül, mint egy olyan emberrel, aki folyamatosan építi le az önbizalmadat. Ne hagyd magad semmiképp!
2013. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ismerem az érzést!!! Az én volt barátnőm is kb. ilyen, de én már meguntam, ezért nem foglalkozok vele.Azt javasolom, hogy mondd el neki, h mit érzel, hátha megérti és a jövőben nem mond ilyet.Ha mégse sikerülne, akkor keress más barátokat, mert ő nem érdemel meg téged.Biztos más is van, akivel barátkozhatsz, nem csak ő.
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!