Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj egyeseknek, hogy...

Miért fáj egyeseknek, hogy nagyon jóban vagyok az Apukámmal?

Figyelt kérdés

Apa egyedül nevel már elég régóta és nagyon jó a kapcsolatunk. Meg sok közös programot csinálunk.

Például együtt szoktunk úszni járni, elszoktunk menni moziba, vagy csak úgy beülünk valahova vacsizni, kirándulni szoktunk és hasonlók.

Meg bármit megtudok vele beszélni. Tényleg bármit. Meg elmondok neki valami hülyeséget akkor nem az az első reakciója, hogy leszidjon hanem megbeszéljünk a dolgot. Bármiben számíthatok rá.

Nagyon-nagyon jó Apa. Sőt nem csak Apa hanem messze ő a legjobb barátom is egyben.


Aztán ez valamiért sok embernek nem tetszik. Megkaptam már, hogy apakomplexusom van. Meg hasonlók.

Például múlt hétvégén hívott egy egyik barátnőm, hogy menjünk ide meg oda és mondom neki, hogy nem érek rá mert Apuval elmegyünk kirándulni a Sümegi várhoz és totál kiakadt rajta. Nem értik, hogy lehetek jóban az apukámmal:) Meg csomó ilyen dolog. Nehéz most példákat felhozni, de érezhető, hogy valamiért sok embernek nem tetszik, hogy ennyire jóban vagyunk. Az lenne a normális ha dúlna állandóan a háború itthon?:)

A volt barátom se tudta ezt valahogy megérteni. Pedig olyan nem volt, hogy mondjuk egy vele való programot mondtam volna le azért, hogy inkább apával legyek. Szóval nem ütközött időben a két dolog, de valahogy mégis nagyon furcsállta.


Na meg a másik. Apunak mindig is fiatalabb barátnői voltak. Már olyan fél éve együtt van egy 25 éves növel. Ezt se tudják valahogy az emberek megérteni, hogy én ezt hogy tudom elfogadni:) Hát miért ne tudnám? Ha normális a csaj akkor miért ne?

Apa 42 éves, de mind belsőleg mind külsőleg tök fiatalos. Miért olyan furcsa, hogy huszonéves barátnője van?:)


18/L


2013. febr. 13. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
A kor csak egy szám. 17 év nem a világ szerintem. A többiek meg talán irigykednek, hogy őnekik szar a kapcsolatuk a szüleikkel...
2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Számomra kicsit filmbe illő, de jó hallani, hogy ilyen a valóságban is megesik.


Akik irigyek vagy értetlenek, azokkal meg ne foglalkozz!

2013. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, csak én az anyukámmal. Engem pont hogy ő nevelt egyedül és a legjobb barátom kiskorom óta, legnagyobb támaszom. Szeretek vele elmenni ide-oda, ezt pár barátnőm nem érti, mert ők utálják az anyjukat..

Sz.rd le, hogy mit mondanak és légy büszke Apudra, hogy férfi létére ilyen felelősségteljes és jó szülő, én mit nem adtam volna egy ilyen apáért..:)

18/L

2013. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon irigyek rad az emberek! Én úgy gondolom, hogy a mai fiatalság nem igazán jön ki jól a szüleikkel. Irigy a nép! de nagyon!!!!
2013. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Ne foglalkozz velük , mert tégyleg csak irigykednek , mert valszeg az ő kapcsolatuk nem ilyen az apukájukkal ! Neked nincs anyukád akivel a lányok általában megbeszélik a dolgaikat , és ha jól értem tesód sincs , és ha apukát ennyire jó ember , mért nem tölthetnél vele annyi időt amennyit akarsz ? Soha nem értettem azokat az embereket akiknek "gáz" a szülőkkel eltöltött idő , hiszen egyszer meg kell válnunk tőlük , akkor mért nem szerezhetünk annyi boldog emléket amennyit akarunk ? Tartsd magad nagyon szerencsésnek , hogy ilyen kapcsolatod lehet apukáddal , és ne foglalkozz mások véleményévével! Egyébként ha közeli barátaid mondanak ilyeneket akkor szerintem kérdezd meg tőlük , hogy nekik milyen kapcsolatuk az apukájukkal , és magyarázd el nekik , hogy te anya nélkül nőttél fel :)
2013. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kis azok az "egyesek"?


Nyílván azért, mert irigyek.

2013. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Bárcsak mindenkinek ilyen apja lenne! Vigyázzatok egymásra nagyon! :)

Az enyémről semmi jót nem lehet elmondani...

2013. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A Kettes vagyok.


Nem tudom, hogy ezzel mi rosszat írtam, hogy lelettem pontozva... ?


Pusztán azt akartam kifejezmi, hogy nekem személyesen nem volt ilyenben részem, de mások véleménye ne érdekelje...


És igen, büszke lehetsz Apukádra, mert a leírtakból sugárzik, hogy egy korrekt és rendes ember!

2013. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Miért nem szarod le az ilyeneknek a véleményét?
2013. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy ilyen jó a kapcsolatod édesapáddal.

Hogy miért nem tetszik egyeseknek? Mert szokatlan, hogy egy fiatal ne a haverjaival, barátnőivel lógjon, hanem az "ősével", a faterjával tervez közös programot.

Néha a fiatalok úgy írnak a szüleikről, mintha idegenek lennének. Mi közük hozzá, miért avatkoznak bele, hagyd ott őket, minek segítesz rajtuk...


Itt is olvashatod az egyik hozzászólásban, hogy kapcsolatotok filmbe illő.


Sajnos, sok fiatal szégyenkezne, ha a szüleivel kellene valahová mennie. Nemrég volt itt is egy kérdés.

"Ha apám eljön értem a koncert után, az gáz?

Hát igen, kislányom, az gáz, hogy ilyet megkérdezel.

De a válaszokat is meg lehetett volna nézni."


Örülj neki, hogy ilyen jó a kapcsolatod édesapáddal, az is sokat számít a szemében, hogy barátnőjét elfogadtad.

Ne engedj ebbe másoknak beleszólást.


De ha ide kiírtad a kérdésed, akkor bizonyos kételyek benned is felmerültek. Ne adj nekik teret, ez a jó viselkedési forma, amit te követsz.

Barátaid még lehetnek, de édesapád csak egy van.

Addig kell szeretni, amíg teheted.

Üdv.

2013. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!