Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre többször veszek össze...

Egyre többször veszek össze apukámmal. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Régen amikor kicsi voltam alig vártam hogy vele lehessek és focizzunk vagy sakkozzunk együtt vagy meséljen mert csak este ért haza és hétvégén tudott csak velem úgy ahogy foglalkozni.Mostanába meg mindig csak leszid,veszekszik velem én meg olyan ideges leszek egyből hogy vissza ordítok és bemegyek a szobába,lassan már nem is akarok a közelébe lenni pedig legbelül szeretem.16/F
2012. jan. 19. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ha benned van a hiba,akkor változz meg,vagy ha van konkrét ok,akkor azt küszöböld ki.
2012. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is így volt .Mostanra meg már ő is utál meg én is őt.Háényigerem van tőle.Olyanokat mondd nekem komolyan h dögöljek mmeg:(
2012. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor van, h nem a gyerekbe van a hiba, hanem a szülöben..változz meg, v beszéljétek meg a dolgot..nkm apám már sok fájó mondatott mondott, amin még mindig nem vok tul...:'(
2012. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elözö vok, 16/L
2012. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!