Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen közös programokat,...

Ti milyen közös programokat, kikapcsolódásokat szoktatok csinálni a férjetekkel/feleségetekkel?

Figyelt kérdés

Pl egy átlagos hétvégén mit csináltok? Van-e közös hobbitok?


Bármi érdekel a témával kapcsolatban:)

Kíváncsi vagyok másoknál, hogy megy az ilyesmi:)


2013. febr. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van közös hobbink, ha nem lenne, nem is lennénk együtt. :)

Túrázunk, utazgatunk, filmet nézünk, sétálunk a városba, kutyát sétáltatunk, beszélgetünk (sok közös témánk van és eléggé egyoldalúan gondolkodunk), néha elmegyünk cukrászdába, barátokhoz...

2013. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Horgászunk filmet nézünk ,kirándulunk ,

együtt szoktunk főzni .

2013. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi kirándulni szoktunk ez a közös hobbink és fő kikapcsolódásunk!


Nektek kérdező?

2013. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sétálunk, kirándulunk, filmet vagy focimeccset nézünk, társasozunk, beszélgetünk, étterembe vagy moziba megyünk. Hétközben is szoktunk ilyeneket persze! Sajnos nekem vannak művész hobbijaim is, azok neki nincsenek, azt nem tudom megosztani vele, de azon kívül minden másban teljesen jól elvagyunk együtt :)
2013. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó időben kirándulás, rossz időben filmezés vagy üzletekben csavargás, főleg IKEA! Szoktunk néha pókerezni is.
2013. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!