Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta vagytok együtt a férjete...

Mióta vagytok együtt a férjetekkel/feleségetekkel? Milyen érzés tölt el benneteket ha arra gondoltok házastársatok van?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Undorodom tőle, mert egy elhízott idióta.
2012. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
7.5 éve vagyunk együtt,4 hónapja vagyunk házasok.Semmi extra érzés nem tölt el azért,mert a házastársam lett papíron(is),mert régóta együtt vagyunk.A mai napig nem jön a számra az,hogy a férjem,ha valakivel beszélek.A páromként emlegetem.Van egy 4 éves kislányunk is.Nálunk nem változott igazán semmi,jó buli volt,szépek voltunk és lett egy papirunk :-) /kis esküvő volt,csak az anyukák és a legközelebbi barátok voltak össz:20 fő+mi ketten)
2012. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
7 éve és 2 hete vagyunk együtt. 2 hét múlva lesz az első házassági évfordulónk. Ha arra gondolok, hogy már a férjem, mosolyra áll a szám, és boldog vagyok. Pedig tényleg csak az elnevezés, a jogi háttér változott. Valahogy büszke vagyok rá, és magunkra, hogy ennyi ideje és ekkora szeretetben vagyunk együtt.
2012. okt. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
az elmúlt 12évben amióta ismerem, jártunk fél évet, kihagyás, 2 és fél évet, kihagyás, most már 4éve élünk együtt, 2éve házasként, második gyermekünket várjuk. Megszenvedtünk azért hogy ez most így működjön, jó érzés hogy ő a férjem és épp ő és szeretem hogy vele fekszem, vele ébredek, hogy partner mindenben. A házasság szerintem értéket adott a kapcsolatnak, kifelé, befelé egyaránt. Valószínűleg működne a kapcsolatunk papír nélkül is, de ettől van valami "pátosza" a dolognak.A napi rutin ugyanaz, a gyakorlatban nem történt semmi másképp esküvő után mint előtte, de mégis. Jobb érzés belül a kapcsolatunk minőségére gondolni.És persze jobban kötelezi is az embert hogy próbálja megoldani a problémákat, nem pedig lecserélni a másikat, ha konfliktus van. De mi még friss házasoknak számítunk, nem tudom hogyan érzek majd 20év múlva ezzel kapcsolatban.
2012. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10éve vagyunk együtt és 7éve a férjem.Még mindig imádom és jó érzéssel tölt el hogy összekötöttük az életünk.
2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

11éve vagyunk együtt, kettő éve házasodtunk össze.

Nagyon jó érzés tölt el mikor arra gondolok, hogy mostmár a férjem. Bár nálunk sem változott semmi az érzések terén sem, a mindennapok terén sem, ugyanis házasságkötésünk előtt már hét éve együtt éltünk, de mégis...valami más, valami jobb, valami több...

2012. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyunk házasok 5 éve vagyunk együtt,boldogság tölt el a gondolatól,hogy Ő a férjem,életem párja,és ,hogy megtaláltuk egymást egyáltalán.
2012. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éve és 4 hónapja vagyunk együtt, 4 hónapja házasok. Decemberben lesz 5 éve, hogy együtt is élünk. Nagyon jó érzés, hogy a férjem, hihetetlen dolog tudni és érezni, hogy szeret valaki engem, és jó érzés, hogy én is szerethetek valakit, aki ilyen jó ember. Viszont fura nekem is az, hogy férjem. Inkább páromat mondok automatikusan, valahogy fura, hogy feleség vagyok, nem változott semmi köztünk, ugyanúgy vagyunk, mint rég :)
2012. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb. 28 éve vagyunk együtt. 24 éve házasok.

Büszke vagyok és elégedett a feleségemre!

Nekem,nekünk a Házasság nem ,csak egy papír.

Nekem ,nekünk a házasság, egy ESKÜ egy Fogadalom,amit papírra is vetettünk.

A papírt amit kaptunk (házassági anyakönyvi kivonat) nem szoktuk nézegetni és mint olyan talán nem is lényeges,de a nyilvánosság előtt is büszkén felvállalt,elvállalt,tett, fogadalom,eskü az szent!

Szerintem a Katonák,Orvosok,Ügyvédek,Bírók,stb. nem a papír miatt tesznek esküt azt csak úgy kapják az eskü tételük alkalmával és a papír,mint papír nem is lényeges,hanem a fejben,szívben,lélekben,meghozott komoly és elkötelezett döntés és annak a kinyilvánítása, az ESKÜ az ami a lényeg.

2013. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!