Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párodtól...

Mit szólnál, ha a párodtól sárga rózsát kapnál Valentin napra? Nem gondolkoznál el, hogy miért nem vöröset vett?

Figyelt kérdés

Nem a Valentin napon van a hangsúly, hanem a rózsa színén. Amikor megkérdeztem, miért sárgát vett, azt mondta az az öröm színe. Na persze, hihető :D

A párjának az ember nem vörös rózsát vesz?

Eddig kb 3szor kaptam tőle rózsát a 3 év alatt, de mindig fehér-sárga verzió volt.



2013. febr. 15. 18:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%

Én annak is örülnék, ha a férfi, akit szeretek, velem lenne. Ha még rózsát is kapnék tőle, baromira nem érdekelne a színe....


Szerintem örülj neki és kész.

2013. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vöröset snassznak tartja. Teljesen jó a sárga rózsa, nekem is jobban tetszik, mint a vörös. 28/N
2013. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy a sárga rózsa az örök szerelem szimbóluma.:)
2013. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Mit szólnék? Semmit. Megköszönném, majd saját magam csapnám agyon, hogy fennakadok rajta.
2013. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ezen problémázol?
2013. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezen vagy fennakadva???? :D Ha nincs problémánk majd gyártunk egyet,igaz? Arra még nem gondoltál, hogy a párodnak esetleg a fehér, vagy a sárga rózsa sokkal szebb, vagy különlegesebb, és ezért kapsz olyat? Ne akadj ki azon, hogy milyen színűt kaptál, hanem örülj, hogy kaptál .
2013. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tetszik neki a vörös rózsa, vagy túl általánosnak tartja.
2013. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
nem.gondolt rám és ez is szép tőle.
2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
16%

Hát nem tudom, én vöröset kaptam az a vér és szerelem színe. Világosítsd fel a párodat, hogy a színek jelképek egyben.

Rákerestem a neten:

"

A sárga színt a nappal azonosítják - amely felvidítja az embereket. Ez a virág a jelképe a plátói szerelemnek, amely mögött nincsenek valódi, romantikus érzelmek. Ha ilyen színű virággal érkezik a kedves a randevúra, gondolkozz el a folytatáson..."

2013. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van, s én gondolom túl. Nem hiába nő vagyok:)

Csak azt tudni kell, hogy elég nehezen indult a kapcsolatunk.Pár hónap után azt mondta nekem, hogy ő nem szerelmes belém, s hiányzik valami a kapcsolatunkból. Ezt az első évben eljátszotta vagy 3szor.

Valamiért együtt maradtunk mégis, viszont bennem a tüske ott maradt, hogy nem is szeret igazán, s talán kényelemből van velem. Én vagyok az első komoly kapcsolata egyébként.

2013. febr. 15. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!