Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok azt szeretné,...

Ha a párotok azt szeretné, hogy költözzetek ki vele Németországba, akkor ki mennétek vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

mennék! habozás nélkül!!

Németországba amúgy is már régen ki szeretnék menni, meg ott az emberek tök normálisak, nem úgy mint a franciák..

2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
egyértelmű,h mennék.bárcsak nekem is összejönne ott valami. :) ne hogy itt maradj
2013. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
menj
2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha a megélhetésetek OTT biztositva lenne - azaz legalább neki van biztos munkahelye, és olyan fizetése, hogy ketten meg tudtok belöle élni, akkor mindenképpen. Ott ugyanis sokkal jobb élni, nem a pénz miatt, hanem mert sokkal emberibb az ottaniak hozzáállása, segitökészek, kedvesek, becsületesek.
2013. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés, ha neked semmiféle perspektivád nincs akkor menj

DE ne felejtsd el az idő múlik

egyszer az élet lehet kegyetlen és neked is a saját lábadon kell majd megállni

mi van ha a párod elhagy, mi van ha beteg munkaképtelen lesz mi van ha meghal

egy ideig jó buli, de ha 28-30 évesen úgy ébredsz, hogy van egy gyereked a Németországban dolgozó párod tart el, te képtelen vagy magatokat eltartani akkor az már baj

Kérdés mivel töltöd ott az idődet? Otthon ülsz? Ha kiesel a munkaerőpiacról 2-3-10 évre baj lesz-e belőle?

2013. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Gondolkozas nelkul mennek.
2013. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még csak elméleti a kérdés. Mindeketten dolgozni mennénk (egészségügyis szakmával). Csak hát nekem itt van minden ismerős, rokon, szülők stb. :-(
2013. febr. 18. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

- ha tudok németül beszélni legalább középszinten

- ha van biztos lakhatás

- ha biztos vagyok benne s a kapcsolatban

- ha lenne biztos állása illetve nekem is lehetőségek, hogy találok

- ha ő vagy valaki tudna segíteni a hivatalos papírokat intézni (pl munkavállalás, betegbiztosítás)ami nekem gyengém

-ha nem lenne gyerekem esetleg nagyon szerethető/jól fizető tuti munkahelyem: (mert bizonytalanba kivinni felelőtlenség volna akkor már menjen egyedül félévre készítse elő a helyet/munkáját nézzen utána a gyerekdolgainak ott mint iskola,ovi aztán kimenni talán a kicsivel is)

2013. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

IGEEEEN!IGEN!IGEN!IGEN!Mert... http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=pFmLwtmMrtA..

(nyugi,nem ilyen dagadtak)

2013. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Németbe nem. Nem tudok németül és nem is akarok, a nyelv hallatától is a hideg ráz. Ausztriában gyakran megfordulok, de szörnyű, mikor német szót hallok, megváltás, ha magyar emberrel találkozok. Angolul anyanyelvi szinten beszélek, de sokszor úgy tesznek, mintha még a köszönést sem értenék angolul. Szóval oda nem mennék. De szerencsére tudom, hogy a párom ugyanígy van ezzel. Angol nyelvterületre viszont bármikor szívesen mennék, illetve tervben is van, csak előtte le kell diplomáznom.
2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!