Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítesek! Nagyon elegem van...

Tamaraa.11 kérdése:

Segítesek! Nagyon elegem van már! Mit lehet tenni? Komolyan kikészülök már ettől.

Figyelt kérdés
Szóval egy nagyon már-már idegőrlő kérdésben szeretnék segítséget kérni.Én 19/L vagyok,a barátom pedig 20/F.Van egy 23 éves nővére,aki szabályosan az idegeimre megy.Tavaly októberben elkerült a szülői háztól,egy kb. 1 órányira lévő városba,de minden 2.héten hazajön..Hozzáteszem,hogy a szüleivel minden egyes nap beszél telefonon.. Igazából nem is ez bosszant fel,mert nincs hozzá közöm,és nem is érdekelne az egész,hogyha nem használná ki a páromat.. Amikor hazajön mindig megkéri,hogy vigye el bulizni,majd valamikor hajnalban pedig menjen érte,és vigye haza..hozzáteszem van saját autója.A párom nem tesz semmit,pedig elmondtam már neki jó párszor,hogy nem bírom már ezt.. Mindig azt válaszolja,hogy nem az én dolgom,és ő csak szívességet tesz neki.Márpedig szerintem ez egy undorító dolog,hogy ilyen szinten kihasználja a nővére,ő pedig hagyja.. Nem mellesleg annyira egy primitív,hisztis,kényes nő,hogy ilyet még nem láttam..Ha valami nem tetszik neki,még a sírást is elkezdi. Szerintetek mit tudnék tenni,hogy változozzon a helyzet?

2013. febr. 20. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent tudnál tenni, de tényleg az-e a célod, hogy viszályt szíts két testvér között? Csak te jöhetsz ki rosszul belőle, ráadásul látszik, a párodat ez nem is zavarja. Miért akarnál rosszban lenni a párod testvérével, sőt, akár a barátoddal is elrontani a kapcsolatot?

Te is írod, nincs hozzá közöd. Akkor cselekedj úgy, és legyél okos.

2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ha a párodnak ez nem teher akkor téged ne izgasson, szerintem csak szereti a tesóját és ez jó dolog, az már más kérdés hogy én nem ugráltatnám tesómat, de ezt a részt nem ismerjük miért van így!
2013. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, ha nem tudod elfogadni ezt a helyzetet, elhagyod a barátodat.
2013. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet olyankor együtt vannak kettesben és beszélgetnek ne majrézz:)
2013. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
A leírtak alapján nekem te tűnsz elég hisztisnek. Fogadd el, hogy van egy testvére, aki mindig is az marad, míg a nők jönnek, mennek. ha ilyen maradsz, te hamarosan menni fogsz.
2013. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem az a célom,hogy összeugrasszam őket,csak undorítónak tartom,hogy 23 évesen ennyire szánalmasan viselkedik,hogy állandóan az öccsével viteti magát mindenhova.. 3 év alatt volt időm kiismerni ezt a nőt..A páromat nem zavarja,de én már tényleg kikészültem ettől..
2013. febr. 20. 21:59
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem fog buliból jövet vezetni, ergó oda sem úgy megy. Odafigyel a párod a NŐvérére, és ez jó. Nem értem, mi ebben a kihasználás. Ez nagyon távol van még tőle.
2013. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ennyitől kikészülsz? És mi közöd hozzá (már bocs), hogy minden nap beszél a szüleivel? Te tűnsz a leírtak alapján összeférhetetlennek.
2013. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
tudod, ezt hívják testvéri szeretetnek.. bár neked vagy nincs testvéred, vagy rohadt önző vagy.
2013. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor cipelteti magát a párommal,hogyha bulizni megy,hanem ha csak az egyik barátnőjéhez megy fel,akkor is.. Írtam is,hogy pont lesz*rom,hogy mindennap beszél a szüleivel.. csak nekem furcsa,hogy 23 évesen semmi önálló élete sincs.
2013. febr. 20. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!