Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen irritál az anyám....

Egyszerűen irritál az anyám. Teljesen kikészülök tőle. Miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Ha meglátom hányingerem lesz. Ha meghallom a hangját olyan ideges leszek hogy az hihetetlen. Minden percbe benyitogat,valami eltűnik akkor velem üvölt. Tőlem mindent elvár,de ha nekem kell valami akkor szarik rá. Például ma úgy volt hogy eljön velem bikinit nézni. Reggel 8 körül már elhúzott.Azthitte nem kelek fel rá hogy elmegy és akkor nem kell velem eljönnie.De felkeltem és mondtam neki hogy ma megyünk bikinit venni,mire hazajön kész leszek.Erre fél 11 kor beállít hogy oké akkor menjünk.Nekem már csak ruhát kellett volna felvennem erre megütött és azt mondta,hogy nem megyünk sehova mert nem készültem el. Kb egy hete ezt várom hogy végre megvegyünk,de már ezért is könyörögni kellett neki,mostmeg szarik rám.Érdek ember.Csak akkor csinál meg valamit ha neki érdeke.Kétszínű.Azt mondja legyek tekintettel rá,meg én senkire nem vagyok tekintettel közbe Ő sincs.Azt prédikálja hogy őt senki véleménye nem érdekli aztán bejön és nekem dumál arról hogy a férje anyja meg apja hogy kibeszélik őt.Hagyjon már!! Reggel arra kelek hogy kib*ssza a szoba ajtót betrappol felkapcsolja a villanyt és elkezd nekem pofázni(kiabálva hajnali 4 kor) hogy hol van ez hol van az... Annyira idegesít mint ember hogy az hihetetlen.A személyisége irritál de dúrván.
2012. máj. 19. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeket már elmondtad neki is?

Ha elmúltál 18, költözz el, és ne keresd. Probléma megoldva.

Megváltoztatni nemigen tudod.

2012. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok..
2012. máj. 19. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Majd rájössz ha nem lesz, hogy utálod e..... csak akkor késő lesz:(
2012. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnálom akkor se tudom elviselni azt a lekezelő röhögését.Ahogy rámnéz..! Még most is kirázott a hideg pedig csak rá gondoltam.
2012. máj. 19. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, csak 24 évesen, egy gyerekkel. Kikönyörögte, hogy költözzünk vissza hozzá, mert nem bírja a lakást fenntartani.

De azóta nincs egy nyugodt percünk, lassan az öngyilkosságon töröm a fejem...

2012. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék tőle bikinit és semmi mást se....
2012. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Próbáld meg szerintem apró kedveskedéssel felhívni magadra a figyelmet - vegyél neki egy szál virágot, süss neki tortát. Lehet hogy haragszik rád valami miatt és azt szeretné ha te is észrevennéd. Tudom így látatlanban nehéz a valós helyzetet felmérni, de szerintem nyújts kezet mielőtt otthagyod.
2012. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az élet nehéz. a felnőtteknek is.

az a siker, amit az ember maga nem vált valóra kemény melóval az életében, az nem kopogtat be.

tehát, biztos anyukádnak sem könnyű. El tudom képzelni, hogy egy 16 éves lány kavar a háztartásomban, és megőrülök, hogy mit hova pakolt...

Gondolom, egy csomó mindent tőle tanultál. A példájából, ösztönösen. Tudod, van, amikor az embert a látott hiba, meg a maga által átvett hiba/viselkedés egyformán irritálja.

Amig otthon vagy, kevesebbet kell elviselned az élettől, mintha albiba mész, és azért keményen keccsölni kell ...

2012. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam aludhatnál egész nyáriszünetben.


7.30kor szoktam felkelni és zuhany, a zaj felkelthet :D

2012. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket a szövegeket ilyenkor, hogy majd ha nem lesz, akkor majd sajnálod.

Mindegy, ez inkább végletesebb esetekben nem tartom érvényesnek, mert akivel úgy viselkedik az anyja, mint egy nem anya, akkor az megszűnt annak létezni, kicsit olyan érzés, mintha meghalt volna,ezt is meg lehet gyászolni. Ergo mint ember idegesít, az meg már olyan mint egy idegen.


Problémádra visszatérve. Valóban a legegyszerűbb az elköltözés lenne. Azért a legegyszerűbb, mert átmeneti.

Ezek a konfliktus, már beléd ivódtak, és annak kezelési

"módjai" is, tehát akárhova mész, ez elő fog kerülni.

Nem kell anyáddal puszipajtinak lenni, mert ha nem megy, akkor nem megy. Viszont ha tudod, hogy te vagy az okosabb, célszerűbb néha nem megszólalni ennek érdekében, ami eleinte nehéz lesz. Tanuld meg kezelni anyudat, és nem hagyni magadat, ami azt jelenti, nem azért kiállni az igazad mellett, mert csupán az ellentétes az ő véleményével.

Ami nem rád tartozik, és úgy érzed nem neked szól, engedd el a füled mellett, és csak a saját életedre koncentrálj.

2012. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!