Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te csaltad már meg a férjed?...

Te csaltad már meg a férjed? Ha nem, éreztél már késztetést rá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem.
2013. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem.

De olyan volt, hogyha nem lenne a férjem akkor lecsapok a pasira.

2013. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
Nők...
2013. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
"csaltam". de ugy hogy mar vele vege volt, viszont hivatalosan meg hazasok voltunk. en ha mar massal akarok lenni az azt jelenti hogy az elozo kapcsolatnak vegleg befellegzett. de nem masik pasi miatt lett vege
2013. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

sosem értettem az ilyen nőket... jódolgukban azt se tudják, melyik pasihoz kapjanak a sok közül

más szerencsétlenek meg összetennék a két kezüket ha kapnának egy normális férjet

én sose csalnám meg a férjem, akárki lenne, örülnék hogy egyáltalán van és kellettem neki.

2013. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem csak egy nagy Ő rohangál a világban, hanem több is. Ha felismerjük ezt a helyzetet, fájó szívvel ugyan, de hagyni kell az újonnan felfedezett nagy Ö-t, mert az ,,elsőt" már megszereztük.

Nekem van barátom, nagyon szeretem, de néhány hónapja beszélgettem egy sráccal, nagyon tetszett a humora, az esze, órákig el tudtunk dumálni. A vonzalom is megvolt mindkettőnk részéről, de hát ilyenkor nem az az első, hogy ,,úú, inkább őt akarom, és nem a ,,régit" De meg tudtam állapítani, hogy ha nem lenne barátom, ebből biztos kifejlődne valami szép. Azóta már nincs kapcsolatom ezzel a sráccal, mert amikor úgy éreztem, többet akarna, megmondtam neki, hogy van barátom. Sajnálom ezt a dolgot, szinte egyetemlegesen így megy... Addig lehet elhülyülni egy fiúval, amíg rá nem jön, hogy van barátom, azután mintha nem is léteznék, pedig nagyon örülnék, ha magam körül tudhatnám, mint barátot. Az a gond, hogy általában elfelejtenek rákérdezni, hogy van-e barátom, úgyhogy csak a sokadik mókázás után szúrom be úgy mellékesen megjegyezve, aztán isten velem...

2013. febr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat alatt amúgy a haverkodást értem, nem a járást... Tehát ezzel a fiúval nem mentem tovább a haverkodásnál. Hűséges vagyok még álmomban is - igazságtalan!
2013. febr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted erre a kérdésre hány őszinte választ fogsz kapni ezektől az álszent ingerült anyukáktól?
2013. febr. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes vagyok belé, nem érzek és nem is éreztem késztetést semmilyen megcsalásra.
2013. febr. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem. Van erkölcsi tartásom, plussz a házasságban tett fogadalmat nem viccből tettem meg.


24N

2013. febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!