Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te csaltad már meg a férjed?...

Te csaltad már meg a férjed? Ha nem, éreztél már késztetést rá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 23:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg. Késztetést sem éreztem. De volt már olyan, hogy fizikailag tetszett egy férfi, és megfordult a fejemben, hogy húha, milyen lehet vele a szex? De ezt inkább csak ahhoz tudnám hasonlítani, hogy látsz egy jó pasit a TV-ben, és megcsodálod. Ezt viszont nem nevezném késztetésnek, ráadásul csak egy test miatt nem tenném kockára a házasságom/kapcsolatom. Nálam a megcsalás erkölcstelen. Nem ítélek el senkit, de nem értem. Ha megcsalnám a férjem, azt csak érzelmi alapon, de az meg megint olyan, hogy ha már nem szeretem a férjem, nem vagyok együtt vele. Most ezért biztos le fognak pontozni, de akkor is így gondolom. Magyarul csak azért, mert tetszik egy férfi, nem feküdnék le vele, ha érzelmek vannak, akkor meg a házasságommal van gond, de akkor sem tudnám megtenni.
2013. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
ma 09:37 ja el tudom kepzelni hogy egy csaj probalkozott a baratodnal aki elkuldte es utana a csaj meg nyilvanosan puffogott is. Teljesen tipikus lol nem lehet hogy a baratod probalkozott inkabb? A csaj meg azert puffog mert hulyenek nezte es visszatancolt hozzad? Realisabb lenne :D
2013. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ma 00:06 te hany kilo vagy?
2013. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!