Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám gyűjtögeti a tenyleg...

Apám gyűjtögeti a tenyleg veszélyes, mérgező fém hulladékot a kukákból és kezdi teli tenni a lakást. Kit kell felhívni hogy ezeket elvigyék, és ő meg pénzt büntetés kapjon?

Figyelt kérdés

es mielott azt gondoljatok hogy milyen gyerek vagyok hogy felakarom jelenti apamat ezt jobb hogy ha tudjatok

alkoholista apam aki anyamat szuletesem utan

szet rugdosta de elotte meg hatulrol

leutte es azota is bantalmaza .



2013. febr. 23. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a bántalmazas felé mennék el. Van látlelet?
2013. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajna nem hulye nem ugy ut hogy nyolcnapon tuli serules legyen volt kint a rendorseg ok csak annyit mondtak hogy addig nem csinalnak semmit amig megnem hal valaki
2013. febr. 23. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Van egy ilyen műsor is a Spektrumon. A gyűjtögetők.
2013. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó ötletnek tünik máshol megfogni de ha ezzel fogják meg szerintem csak még flusztráltabb lesz s anyádon megjobban elveri a port...


Jobb lenne távozzni. Illetve kié a lakás?

2013. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de magyar foldon kit vagy mit kell hivni ilyen esetbe?
2013. febr. 23. 09:28
 6/8 A kérdező kommentje:
anyame amugy koltozni akarunk es utana akarom felhivni nem keress sokat ugyhogy minden penz buntetes neki kampenc
2013. febr. 23. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Függ a hulladék mennyiségétől is. Ez ponton túl p. valami jövedeki adócsalás lehet. (Al Caponét is végül adón fogták meg)). Amugy ANTSZ asszem a mai neve a Köjálnak, ha nem is ők jönnek de ők szerintem tudják pontosan kit kell hivni.
2013. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kosz amugy tobb mint ket tonna mint egy auto
2013. febr. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!