Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem engednek semmit...

Anyámék nem engednek semmit és ebből nekem egyszerűen elegem van.16 éves vagyok és minden átlagos embert pl haverokat is elengednek így ilyen ott alvós buliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legutóbb volt egyik haveromnál egy ott alvós buli, amin csak mi haverok voltunk és nem engedtek. Minden haveromat elengednek ilyen eseményekre csak engem nem és ezért nincs is túl sok haverom... Nem hagyják, hogy saját stílusom szerint járjak az utcán, mert "ezzel csak minket járatsz le és szégyent hozol ránk meg a testvéreidre..." Nem kérek sok mindent, csak hogy had járjak a saját stílusomba, ami a következő: Oldalt kivágott haj nullással, fent és hátul meghagyva, felállítva, piros haj. Kék nadrág piros fűzős acélbetétessel betűrve. Ezek a nagy dolgok, amikkel "szégyent" hozok rájuk -.-" 16/F

2012. dec. 8. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha igy néznél ki, akkor én sem mennék veled végig az utcán.

Normálisnak tartom, ha a szülő védi a gyerekét. Bár én simán elengedtem a 16 éves fiamat, igaz ez nem most volt, hanem 15 éve.

2012. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen hajjal én sem engednélek az utcára, ne haragudj... Majd ha elköltözöl, azt csinálsz magaddal, amit akarsz. De egyeslőre az ő házukban élsz, ők tartanak el, etetnek, ruháznak, taníttatnak és állják a költségeid.

Ez legyen a legnagyobb gondod, hogy ezt most nem engedik...

2012. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
19%
Nyugi, úgyis megbánnád egy idő után hogy ilyen hajat vágattál+festettél. Biztos hamarosan találsz valamit, ami jobban tetszik, nyugi. Az ottalvósra nagy nehezen, de egy kis kedveskedéssel, annak bemutatásával, hogy bízhatnak benned, rá lehet venni őket.(tapasztalat)
2012. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Fuck it we are young, nem de?

Én akkor szégyellném a lányom ha egy undorító plázapunci lenne, vagy ha a fiam egy csőnadrágos rózsaszín pólós pénziszráncigáló cicafiú lenne, pedig semmi bajom a melegekkel.:] puszi

2012. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Jobb lenne ha engednék. Addig amíg meg nem csinálod magad ilyenre úgyis mindig erre fogsz vágyni....az pedig sokkal gázabb lenne a szüleidnek is ha nem 16 hanem 26 évesen jönne el erre az idő. Ha most hagynák, kiélnéd magadat és lenyugodnál...de ezzel csak húzzák a dolgot.
2012. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem egyértelműen provokáció a kérdés, legalábbis kizártnak tartom, hogy egy ép elméjű 16 éves ne tudja, hogy gáz a piros haj.
2012. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Ezek után még csodálkozol??? nézz magadba inkább!
2012. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

off: Dehát 16 éves! Ti milyenek voltatok abban a korban?


on: Nem tudsz mit tenni, ha ilyenek, hát ilyenek, még an egy ötletem, hogy el is szökhetsz de nem tudom megoldható-e.

2012. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

óóóóó, menjetek már a fenébe légyszíves!


a srác egy normális kamasz, aki egy kicsit lázad.

ennyi idősen nekem is volt piros hajam, acélbetkós bakancsom, hülye stílusom :) ma meg csak nevetek, h milyen murisan nézhettem ki. de minden más kortársam is, mert együtt csináltuk az ilyen ökörségeket. sőt! barátnőm anyuja nagy punk volt régen, a fiatalkori fotóin együtt röhögünk :)


anyám persze anno csak szörnyülködött, meg a kolléganőinek nyomta az aggodalmat, h OMG, hogy néz ki a kicsi lányom. az idősebb nőcik megnyugtatták, h az ő lányuk is halálfejes pólóban meg bakancsban járt, de kinőtte mindenki :)


istenem, hát mikor legyen őrült, ha nem most?!

ameddig normálisan tanul, tiszteli a szüleit, nem bankautomatának nézi őket, addig hadd legyen már egy kis stílusa.


mondd az ősöknek, h takarítasz, mosogatsz, ötösre írod a matekot, csak hadd mehess el egy ilyen buliba.

ne igyál sokat, ne nekik kelljen érted menniük, és a mentő se vigyen el, utána már nem lesz gond. csak bizonyíts, h tudsz viselkedni, ismered a határokat, és szeretnél a haverokkal kicsit együtt lenni, mert ez igenis fontos tinikorban.

2012. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek az ilyen pasik:) egyébként meg emlékeztesd anyádat arra hogy ő milyen volt tiniként...hát ha elgondolkozik egy kicsit..a bulival kapcsolatban meg mond azt hogy 2 év múlva 18 leszek akkor meg már úgy is elmegyek a haverokkal,ha akarod,ha nem!
2012. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!