Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan könnyítsem meg férjem...

Hogyan könnyítsem meg férjem életét külföldi munkájában?

Figyelt kérdés
A férjem 2 hete ment ki kamionozni nemzetközibe.Nagyon honvágya van és hiányzunk neki a kislányunkkal együtt.Haza akar jönni.10 éve mondogatta hogy kamionos lesz.Most összejött neki.Félreértés ne essék imádom a férjem de ha felmond nem lesz munkája miből fizessük a lakáshitelt?Az összes pénzünket a jogsijára és a papírjaira költöttük.Nekünk is nagyon hiányzik de ez volt az álma most 2 hét után nem bírja?Mivel segíthetnék neki? Hogy lehet ezt a távolságot elviselni?Tudta hogy nehéz lesz.Ötleteket várok!Előre is köszönöm!

2013. febr. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs webkamerátok? Laptop? Talán azzal lehet kicsit könnyíteni a honvágyán,ha videotelefonáltok,mert bár nem személyesen,de legalább picit "találkoztok",látjátok egymást. Nehéz lehet,nem irigyellek titeket:/
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Félreértés ne essék imádom a férjem de ha felmond nem lesz munkája miből fizessük a lakáshitelt?"


Hm.. Számomra elég visszataszító ez a mondat. Pl. hazajön, és itthon dolgozik. Legalább nem hullik szét a család. Vagy menjetek ki ti is. Illetve elmehetsz dolgozni részmunkaidőben. Ha ő nem akar kint lenni, te miért akarod? Ne gondolkodj helyette, ne hidd hogy jobban tudod, mit szeretne. Ne a pénz motiváljon ennyire.

2013. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Én egy szóval sem mondtam hogy nem dolgozom.Én is dolgozom 3 műszakban minimálbérért.Csak ez volt az álma.rengeteg pénzt költöttünk a jogsira +papírokra.
2013. márc. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!