Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal egyre jobban...

A párommal egyre jobban távolodunk egymástól. Meg lehet akadályozni, h ne váljunk el?

Figyelt kérdés
Egyszer megcsalt.Interneten írt egy lánynak,h szeretne vele talizni,én megláttam véletlen a levelei között.nem tagadta,szakítottunk.Most volt egy dolog ami miatt be kellett vna lépjek a fb-jába,de határozottan ellenezte.Ismét előjött az ami volt,h biztos megcsal. Persze azt mondja nem,és h hagyjam a hülyeségeimmel!Totál eltávolodtunk...már ott tartunk,h elvalunk m nem bízom benne..nem vettem észre korábban se,h csalt,most is megeshet.Szeretem nagyon,de bizalom nélkül folytathatjuk?Nem értem miért nem engedte h belépjek ha nincs takarnivalója?!
2013. febr. 25. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

A szerelemhez a bizalomis csatlakozik, de sak úgy ha viszonozva van, ha már nem, akkor nagyon nehéz helyrehozni ésmindkettőtöknek kell akarnotok, nemelég sak az egyik, vagy másik akarata.

Ha a férjed félrekandikál, akkor gondok vannak a házasságban és a bizalmad mindig ingatag lesz.Vele kellene megbeszélni és tőle kérdezni.

Sok sikert!

2013. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
most megcsalt vagy csak irt egy lanynak hogy szeretne talalkozni?
2013. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
üljetek őszintén beszélgetni, kinek mi a komoly célja a másikkal. Azután jussatok egyességre hogy együtt vagy külön tovább.
2013. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A levelezés még nem megcsalás,csak szólok.

Amúgy nekem sincs takargatnivalóm, de én sem engedem a páromnak, hogy belépjen a fiókomba mert rohadtul zavar- más kérdés, hogy nem is akar. Ennyi magán szférám hadd legyen már!! Ha érdekli valami kérdezzen és megkeresem neki, de önhatalmúlag csak ne lépegessen be!

Nálunk nem dívik a másik ellenőrizgetése és a hisztérikus követelőzős,fenyegetőzés.

Egyébként neked nincs fb-od vagy ez most csak egy nagyon elkúrgált próbálkozás volt az ismételt ellenőrzésére?

2013. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jocy73 válasza:
47%
En a fb-omot sokszor az felesegem is megnezi(megnezheti)en elotte is nezek barmilyen oldalt.de ha a te parod ir(t)v-kinek attol az illeto meg nem kerul a szulo szobara?!de ha 1 ferfi elkenyszerul otthonrol az csak a sajat nojenek a NAGY hibaja legtobb esetben.ha az egesz fogad is faj,5 perced mindig legyen a parodra.mert ha nincs,van masnak.sajat tapasztalat.ezt meg kell dumcsizni ha van akivel,mert sokszor nincs is akivel.nem is konnyu a parkapcsolat.sok sikert kivanok.
2013. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én valami mást nem értek:


ha már egyszer megcsalt, és valószínűleg most is erre készül, akkor MINEK akarsz vele maradni?

2013. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem csak írt! nem akartam ellenőrizni,csak megjelölték egy képen,ami nem fb-ra illő! nem volt gép közelben és mondtam,h én szívesen leszedem. ő meg felháborodva h mit gondolok,nem adja meg a jelszavát! és elgondolkodtam,hiszen egyszer már volt rá példa..persze h utána h ellenkezett még kíváncsibb lettem...azért akarok,m nagyon szerelmes vagyok!
2013. febr. 25. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:

AAha. És te honnan tudod, hogy megjelölték? Hát úgy, hogy 10 percenként ellenőrizgeted a profilját-a sajátodról- hogy ki és mit ír ki rá. Mellesleg van egy olyan funkció is, hogy először rá kell bólintanod a mások által az idővonaladra posztolt bejegyzésekre, csak utána jelenik meg.

Szóval elég egyértelmű, hogy ellenőrizgeted.

2013. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"azért akarok,m nagyon szerelmes vagyok!"


A szart vagy te szerelmes. TÁrsfüggő vagy. Aki szerelmes, az az első megcsalás után már nem lesz az; hiszen egy párkapcsolatban a szerelem alapköve az, hogy KÖLCSÖNÖS. Ha ez nincs meg, a másik fél is elveszti a bizalmát, és kiszeret, kiábrándul.


Amikor ez nem történik meg, ott nem szerelemről, hanem függésről, kényelemérzetről, a biztonság elvesztésétől való félelemről beszélünk.


Azt már nem is szeretném kielemezni, hogy mennyire szánalmas, ha már másodszorra csalnak meg, és még mindig futsz utána. Vedd már észre magadat, nőj fel, és lásd be: ez a pasi le se szar, neked meg csak kényelmes mellette, mert úgy érzed, a kutyának sem kellenél utána. Legyen egy kis önbizalmad, mert ezt senki nem érdemli meg, amit veled csinál. Hidd el, nem sajnál téged egy csöppet sem, és még annyira sem szeret; röhög a markába, hogy megint át tud vágni.

2013. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális.

én is mindennél jobban szeretem a barátomat, kb bármire képes lennék érte, de ha megcsalna, rögtön kidobnám.

miért? nem tudnék bízni benne, állandóan azon agyalnék, hogy nem megcsal-e éppen, meg persze kinek hiányzik az, hogy szórakozzanak vele? :)

és tudom, hogy nagyon rossz lenne, hiába csalna meg, szeretném, és szenvednék de akkor sem maradnék vele.

neked sem kéne...

2013. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!