Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék!?

Mit csinálhatnék!?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában jó napom volt, meg minden renden volt jó éreztem magam most, de amikor kijöttem volna a lány vécéből, ugye éppen jött volna be egy lány, és az ajtó hagyott a csíkot az arcomon, de ugye ő engem nem látott én se láttam őt, baleset volt, elrendeztük, minden oké. De félve mentem haza mert tudtam hogy az lessz ami történni fog. Nekem a nevelőanyám mikor haza mentem és észrevette a sérülést, egyből elkezdett velem kiabálni hogy ki és miért csinálta ezt, először próbálok neki hazudni hogy megcsúsztam a jégen és ott vertem be, mert tudtam hogy akkor meg a lányt fogja hibáztatni meg hogy majd lekapja meg stb., de végül kiszedte belőlem hogy baleset történt, ő meg ugye úgy fogta fel hogy szándékos volt, mert már én többször is verekedésbe keveredtem ugye, ő meg nem hitt nekem, kishíjján meg is vert volna annyira mérges volt, és azt mondta hogy lefogja kapni. Mondom neki hogy véletlen volt meg ne őt hibáztassa már érte, de egyre jobban nekem tapatt. Most azért kezdjen veszekedést mert véletlen ez történt? Rám legyen mérges, oké, de azért már a lányt hadja békén, mert egyikünk sem tehet róla. Nem akarom hogy most ez megtörténjen, elég volt már 7 b*szott év. De mégis mit csináljak mikor meg rám nem halgat? Most megint ez lessz a topp téma az iskolában...
2013. febr. 25. 15:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan kéne valami bölcsesség..
2013. febr. 25. 15:43
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Hát először is mondd meg neki, hogy az a lány nem tehet erről,meséld el neki a történetet. Másrészt pedig, hogy ha meg akar verni akkor nem valami jó nevelőanyuka. Azt is említsd, hogy nem akarod,hogy az iskolában mindenki rólad és nevelőanyukádról kotyogjon,mert azért az senkinek se esne jól. A baleset az baleset, kérdezted már anyukádtól,hogy mit csinálna avval a lánnyal? Börtönbe záratná? Azért ezt remélem n.anyukád se gondolhatja komolyan,hogy most egy kis csík miatt, szervez itt egy kioktatást...Szerintem jobb lenne anyukádat erről a témáról sürgősen lekanyaríntani,mielőtt még komoly bajok lesznek...Sok sikert!

12/L

2013. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ritacoronita ***** válasza:
100%

szia

elöször is hazugsággal kezdted a témát valószínűleg nem először hazudtál...

kicsit próbálj meg a veszekedő bőrébe bujni hogy mit gondolhat,biztos meg van az oka a kételkedésének.

ülj le vele és higgadtan beszéljétek meg

ha felemeli a hangját mond meg neki visszajössz ha lehiggadt mert ezt meg kell beszéljétek.próbálj meg nem hazudni mindig az igazat mondani

2013. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ha már többször verekedésbe keveredtél, akkor ne csodálkozz, hogy nem bíznak benned, és nem hisznek neked.


2.) Nem szégyelled a helyesírásodat?

2013. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó: Nem szégyelled a helyesírásodat?

2-3 szót tévesztett el,most az miért baj, nem mindenki 5* helyesírásból.

2013. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ritacoronita ***** válasza:
54%

nagyon kioktató itt valaki szerencsétlen gyerek segítségért jött ide nem azért hogy a helyesírását fikázzák...némely emberről hamar lerí mennyire is segítőkész!

bocsi nem tudtam magam visszafogni

2013. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na aki a helyesírásomat kritizálja annak most mondom hogy most nagyon erre figyelek ilyenkor. A többinek meg köszönöm a válaszokat, és több javaslatot is várok.
2013. febr. 25. 16:13
 8/16 Ritacoronita ***** válasza:
ülj le vele és beszéljetek.hidd el megéri.sok sikert
2013. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki melyik lány volt? Mert ha nem akkor ne is tedd meg, és így nincs kinek nekimenni.


Ha az a nő, aki magát anyának titulálja ilyet művel és ennyire stresszben tart nem alkalmas nevelőnek? Igazi anyukáddal, apukáddal mi van? Nevelőapuka, nagyszülők?

2013. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Üljetek be együtt nyelvtanórára, ott minden megoldódik.
2013. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!