Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged sehová, mit...

Anyukám nem enged sehová, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el megunni, hogy nem mehetek esténként sehová. Sötétedés bekövetkezik és én nem mehetek el még a faluba sem sétálni, nem még bemenni a városba. De oda sem egész éjszakára mennék hajnalig tartó bulira, csak egy órácskára ide-oda.

Nincs barátom, nem iszom, nem cigizek, egyetemre járok, tanulok rendesen, és még hétvégén sem enged sehová.

Hasonló eset valakinek?

21/L


2012. okt. 13. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az ég szerelmére! 21 éves vagy, felnőtt nő, anyukád már nem mondhatja meg hogy elmehetsz-e vagy sem. Ha elakarsz menni akkor elmész, az ilyesmibe már 18 éves korod óta nincs beleszólása.
2012. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ülj le, és próbálj beszélni anyukáddal erről őszintén. Nem normális dolog, hogy egy 21 éves fiatal nőt ennyire korlátozzon az édesanyja.
2012. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21 évesen??? Nagyon gáz! Elmész és kész. Bejelented, hogy mikor jössz és annyi. Mit tud csinálni? Mit mond miért nem enged?
2012. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szaffi123 ***** válasza:
Na ez gáz..21 éves vagy miaz h nem enged? XD beszélj vele h felnöttél....30 évesen is ez lesz? Beszéld meg vele a dolgokat
2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ja, csak azt elfelejtetitek, hogy az anyja tartja el. Addig kuss.
2012. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: a lószart kuss. Alapvető emberi jogai neki is vannak.
2012. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en 26 vagyok, apam meg velem is megprobalta ezt holott el se tart, egy fillert nem adott nekem mar vagy 6 eve. egesz napra elmentem a kozeli varosba es ugy fogadott este 7kor mikor hazamentem hogy meg ne lassa megegyszer hogy igy elmegyek :D pedig mar nem is otthon lakom meg szoltam is elotte hogy megyek el. probaltam higgadt maradni es elmagyarazni neki hogy 26 vagyok ha akarok megyek a sajat magam altal keresett penzbol. nem igazan ertette meg. addig veszekedett hogy a vegen meg el is sirtam magam.


en azt mondom hogy az emberek az anyukad koraban mar nemigen valtoznak. keress munkat ha nincs, koltozz el es oda mesz ahova akarsz, ot nemigen fogod meggyozni ha ilyen szigoru.


amugy azoknak mondanam akik nem ertik: nem is az abaj hogy jogilag mehet vagy nem hanem gondolom olyan veszekedes meg magyarazas lenne minden otthonrol elmenes utan hogy egyszerubb engedni a terrornak. 21 evesen en is alatta voltam bar lazadoztam elmentem otthonrol de ne tudjatok milyen fejmosasok voltak otthon utana. jozan esz itt nem jatszik.

2012. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!