Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most aki belenézhet a...

Akkor most aki belenézhet a férje/párja telefonjába, az rossz szemét ember?

Figyelt kérdés
Mi belenézhetünk, ha kell felvesszük, válaszolunk smsre, az emailekkel is így vagyunk meg mindennel. Szerintem ez lenne a természetes,miért verik itt egyesek magukat,hogy mekkora szemét dolog belenézni a párunk dolgaiba? Talán savanyú a szőlő egyeseknek?
2013. febr. 25. 17:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Én nem kutakodok, de nálunk nincs titok, nincs megtiltva, hogy pl. a párom e-mail címét használjam valamire (pl. regisztráció) és nem tilos belépjek rá. Emellett a telefonja se tabu, hát együtt élünk :) Engem is keresnek az ő telefonján, őt is az enyémen néha. Az már lenne, ha naplót vezetne, azt nem nézném meg. De én ezt nem tartom akkora magánszférának mint sokan itt. És ő is így van ezzel. Amúgy ez nálunk van, lehet másnak más értékrendje van, nem nagyon érdekel :)
2013. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez megegyezés dolga.. ha így egyeztek meg, oké, ha úgy, hogy nem nézitek a másik levelzését,nem oké
2013. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Helyettem tetted fel a kérdést és a válaszom is ugyanaz mint neked.Annyira bírom amikor feltesz valaki egy kérdést és meg is magyarázza hoyg de miért is nézett bel e telefonba vagy e-mailbe esetleg lépett be a közösségi oldalába a párjának.Ha egyszer gyanusan viselekdik és megkérdezi akkor a párja ugyis tagad hát persze hoyg belenéz hoyg rájöjjön miért is fur a apárja azok akik meg ezt ellenzik megis érdemlik hoyg csalva legyenek vagy pedig ők is csalják a párjuk aztán sértve érzik magukat.
2013. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

1. Hát szépen beszélsz, biztos okos ember lehetsz.

2. Szerencsére nálunk ez sem akadály, mivel én értek is a szgépekhez, nem felhasználói szinten és nem b@szok el rajta semmit.

2013. febr. 25. 17:42
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Igen szerintem is savanyú a szőlő.
2013. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja a válaszom az első ide írónak címeztem.
2013. febr. 25. 17:43
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy csinálod megint a balhét! Vagy te tetted fel a kérdést az előbb, hogy a férjem megcsal-e, vagy legalábbis írtál oda!
2013. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nálam is a laptom munkaeszköz. Tele van fontos céges adatokkal, amik titkosak/értékesek, és nagyon nem lenne jó ha véletlenül törölne vagy elrontana valamit.
2013. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%
Édes Istenkém ennyi balfék embert honnan szedtél össze? :) Nevetséges! Tisztelet a kivételnek! Szarhatjátok ti azt a kapcsolatot, ahol nézegetni kell a másik telefonját! Megyek is mert ezt már nem bírom:)
2013. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Savanyú az a szőlő :) De rossz lehet neked.
2013. febr. 25. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!