Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét és beteg ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét és beteg ember vagyok, ha a barátnőmet bántom, aki a legjobban szeret?

Figyelt kérdés

A barátnőm odavan értem és szeret engem, én mégis ha bármi bajom van, rajta vezetem le. Ezt már gyerekként megfigyelte magamon, élvezem, ha fájdalmat okozhatok azoknak, akik szeretnek. Ez szerintem rém beteg dolog, de mindig eljátszom ezt egészen a "határokig". A barátnőm most konkrétan zokog miattam, de valamiért ez nekem jól esik:)

Súlyos zavarok vannak a személyiségemmel, ugye? :D


2013. jan. 29. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a bántást verbális nem fizikai értelemben írtam*
2013. jan. 29. 19:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég komoly baj. Szegény lány.
2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de mondd el neki, hogy neked ez örömet okoz, de te ezt nem akarod. Ez betegség, tovább is fejlődhet, idegbeteg tömeggyilkosok is így kezdik. Fordulj pszihológushoz.
2013. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor mindig megnyugszom, hogy teljesen normális vagyok
2013. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez volt az utsó levezetési lehetőséged.
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszihológushoz. Mond el neki is azt amit ide leírtál. Ő biztos tud segíteni neked/nektek.
2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó tetted, mit bánom én :D
2013. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

elmegyek pszichológushoz.

bocsánatot kértem tőle, mert bánt a dolog.

tudom, hogy valami gáz van velem, és nem is ez az egyetlen, de nem hinném hogy pszichopata lennék, mert ők nem éreznek megbánást. Én viszont igen, nagyon bánt, hogy tudok gonosz is lenni. :/

2013. jan. 29. 19:36
 9/13 anonim válasza:

A pszichopaták tényleg nem éreznek megbánást.

Viszont ezen a viselkedésen változtass, mert akármennyire is szeret, ezt nem fogja sokáig tűrni. Ezt tapasztalatból mondom..

2013. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt régen egy ilyen párom, csak velem nem járt jól. A sokadik alkalommal kapott akkorát, hogy csak lesett...


Mindenesetre szerintem is menj el pszichológushoz,

segíteni fog. Ez a dolog nem csak ezzel a lánnyal teszi majd tönkre a kapcsolatotokat...

2013. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!