Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Volt már valaki...

Férfitársaim! Volt már valaki hasonló helyzetben? Tökéletes a barátnőm, csak kicsi a melle. Nagyon szégyenlem magam, hogyan verjem ezt ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Két hónapja járok egy nővel, ő 28 éves, én 32. Egy dolgot kivéve csak jót tudok róla mondani: nagyon csinos, széparcú, igényes, stílusos. Aztán kedves, aranyos, mosolygós, vicces és ráadásul még okos is, amolyan két lábbal a földön álló típus, mérnök, felelősségteljes munkája van. Komolyan mondom, hogy mindig is egy ilyen nőre vágytam...de, sajnos ott van az a de. Nem azt mondom, hogy a nagymellű nők a zsánereim, de neki sajnos nagyon kicsi van. Szegénykém, ha hallaná...neki ezt nem mutatom ki és amúgy nagyon jó vele a szex is, csak hát ha megfogom a mellét az mégsem olyan.


Kérlek adjatok tanácsot, hogy hogyan verjem ki a fejemből ezt a mániámat? Volt már valaki hasonló helyzetben, akár bármi más miatt is?


Köszi.


32/f


2013. febr. 26. 13:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%

Őt zavarja? Ha igen és bevállalna egy mellnagyobbító műtétet, akkor fizesd neki.

Ugye hogy így már annyira nem is érdekel, csak a pénztárcád vastagsága? :)

2013. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
70%
de szemét vagy!
2013. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Volt itt pár napja egy csaj aki hasonlót mesélt csak ő a párja bréjét kicsinyelte. Nem lehet, hogy a párod volt?
2013. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne szemét? Szereti, imádja, nem hagyja el ezért, viszont nehezen békél meg vele. Nem bunkó, lekezelő.


Kérdező: nem sok mindent tudsz ezzel csinálni. Ahogy írta egy válaszoló, műtét, ha ő is vágyik nagyobbra. Ha nem, akkor el kell fogadnod. Ha minden más ennyire stimmel, előbb utóbb gondolom belenyugszol.

2013. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
98%
Simán nézz a tükörbe. Ha ott nem maga a Tökély tekint vissza rád, adj hálát az égnek, hogy ekkora mázlid van. Ha mégis tökéletesnek tűnik a tükörkép, akkor még beképzelt is vagy.
2013. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%

Itt biztos nem a mellével van a baj, csak ezen talált neked utat az a feszkó, hogy valamiért nem hozzád való..

Ha én elkezdenék azon agyalni, hogy nekem mindig a szőkék jöttek be, és a barátom fekete hajú, hát megmondom nem a hajfestéken törném a fejem, hanem igyekeznék megérteni, hogy milyen probléma manifesztálódott benne. Hogy miért jött az a "de" egy ilyen apróság miatt. Olyan nincs, hogy "szeretem, de..".

2013. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttetek akkor is kicsi volt?


Még a szex is jó, tetszik is. Nekem ez így fura..Nem kellett volna vele összejönni, ezt akkor is tudnod kellett, hogy ez nálad elsődleges szempont, a többi felett áll.


Ha ezt elmondod neki így, akkor még szex sem lesz a régi. Szeresd a kis mellét, inkább...még jobban fogja magát veled érezni.

2013. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
58%
Hát elég érdekes ez a megnyilvánulásod. Szégyeld magad! Szegény nő..
2013. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szemét vagyok...: (

Nem akarom elhagyni, mert egy angyali teremtés, el sem hiszem, hogy a mai világban még létezik ilyen nő, de ezzel a tudattal nem tudok mit csinálni. Nem akarom, hogy ez zavarjon.

2013. febr. 26. 13:49
 10/51 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, én csak egyvalamit kérdezek:


Te hogy éreznéd magadat, ha a párod tökéletesnek tartana, egy tényezőt leszámítva: kicsi a farkad. Na? Jól éreznéd magad a kapcsolatban, ha rájönnél, hogy titokban ez a véleménye?

2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!