Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belemenni egy olyan...

Érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba, ha az egyik fél nem sokára elutazik hosszabb időre külföldre?

Figyelt kérdés
a hosszabb idő 4 hónapot jelent, de nem folyamatos távollétet, 2 vagy 3 heti hazajárást 3 napokra! szerintetek érdemes belevágni?
2009. szept. 10. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogyne lenne érdemes!
2009. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Már csak azért is érdemes mert általa te is könnyebben tudsz majd kimenni ha akarsz.
2009. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire ragaszkodtok egymáshoz...

Csak biztatni tudlak!

A párommal az elsö telefonos beszélgetés után két hónappal találkoztam elöször, utána két hónapig semmi, csak SMS- vagy telefon.Aztán két hónap múlva kimentem hozzá külföldre de csak két hétre. Majd 3 hónap mulva ö jött. Aztán fél évig megint nem láttuk egymást és ez igy ment 3 évig. Most együtt élünk és nagyon boldogok vagyunk, hogy egymásba szerettünk és képesek voltunk legyözni a köztünk lévö kilométereket meg még egy tengert is!!!!

Sok szerencsét és rengeteg kitartást kivánok mindkettötöknek!!!


Ui.: remélem nem baj, hogy a saját életemböl irtam egy kis részletet :)

2009. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! 2. válaszoló, nem igazán értelek!

kedves 3. válaszoló, nem gond egyátalán, hogy megosztottad a történeted! sőt!! igy látszik hogy vannak még nehezebb helyzetek, amiket ki lehet birni:):) köszönöm, kitartás az van, összhang,vonzalom,minden!!:)

2009. szept. 10. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem hajrá :D
2009. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? A mai gazdasági helyzetben őrültség arra gondolni hogy ebben az országban majd jól meg fogsz élni, pláne ha lesz családod is. A helyedben kimennék egy idő után a párom után és ott is maradnék vele.
2009. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah nem a párom megy ki külföldre, hanem én. tanulni megyek egyébként, viszont ha ajánlanak munkalehetőséget, nem utasítom vissza. ő is most végez főiskolán, szoval épp alkalmas lenne neki is a dolog:)
2009. szept. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!