Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtalálni egy...

Hogy tudnék megtalálni egy családtagot?

Figyelt kérdés
Három lány testvérem van és most az egyikről van szó. Van egy 5 éves kislánya akire 4évig anyum vigyázott. Az egyik tesómtól kért sok pénzt amit meg is kapott de nekik is bankból kellett felvenni. A testvéremnek nem tetszett hogy vissza kell fizetnie a kölcsön kapott pénzt ezért lelépett a gyerekkel. Nem voltam annyira oda a gyerekért de azért jó lenne látni. Hogyan tudnám megtalálni? Gondolkoztam hogy bemegyek az óvodába hátha tudnak nekem valamit mondani de szerintem akkor se mondanának semmit ha tudnának valamit.
2013. márc. 1. 14:06
 1/2 spectator ***** válasza:
Az Országos Lakcím-nyilvántartó eléggé nyilvánvalónak tűnik, vagy ott nem sikerült?
2013. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lakcíme jelenleg kint külföldön van mert egyszer volt kint angliában. Lehet hogy a pasijának is kint van a lakcíme a pasijának az apja és anyja nevét meg nem tudom :S Azzal lehet hogy meg találnám. De nem is tudom hogy működik ez a dolog.
2013. márc. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!