Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet egy régen látott...

Hogyan lehet egy régen látott családtagot megtalálni, akivel nem tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
hivd fel telefonon
2012. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a többi rokontól, hogy mit tudnak róla?
2012. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg facebook?
2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
többi rokon,facebook illetve guglizz rá a nevére a neten,ha van valamihez telefonszám hívd fel!
2012. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyit tudok, hogy pesten lakik, ennyi. telefonszámot nem tudok..és a rokonok sem tartják vele a kapcsolatot,sehogy sem lehet elérni... mindent próbűltam,rákerestem...telefonkönyvekben is megnéztem,hátha..de nem találtam semmit...és öreg már, nem facebookozik.
2012. máj. 1. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért keresed ennyire?

A Vöröskereszt vagy a Máltaiak talán tudnak segíteni.

2012. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik okmányirodában meg tudják nézni a címét, főleg ha nem Nagy Istvánnak hívják. Valamelyik önkormányzatnál csak van valami ismerősöd. Ha rokonod, akkor tudod az anyja nevét, vagy legalább egy körülbelüli születési időpontot, az is segít, ha sok egyforma nevű van.
2012. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
IWIW, Facebook stb. -> Neten rákeresve -> Tudakozóban, felhívogatva a lehetséges találatokat -> Rokonokon keresztül -> Központi lakcímnyilvántartó -> Vöröskereszt.
2012. máj. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!