Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mártírkodik, mit tegyek vele?

Mártírkodik, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Anyám folyamatosan panaszkodkodik, hogy ez fáj, az fáj. Már lassan 1,5 éve hallgatom, hogy havonta 2-3 hetet menstruál és milyen erősen, mennyire fáj, stb. Ilyenkor egész nap (!!) ezt hallgatom, semmi mást nem mond.

Ha egy icipicit fáj valamije, egyből bevesz 4-5 fájdalomcsillapítót, majd 2 perc múlva mondja, hogy óó már nem is fáj.


Nagyon elegem van már, hogy ennyire buta.. Orvos meg azért nem megye, mert "nem akarja tudni, hogy mi a baja". De én ezt meg már nem bírom, hogy hazajövök suliból, semmi köszönés, csak hogy mennyire fáj, és utána egész hátralevő nap.. Ha meg nem sajnálom, akkor milyen sz@r vagyok.


2013. márc. 2. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:

És a legszebb: hogy neki mennyi mindent kell csinálnia, annyit kell takarítani, hogy csak na. De nyugodtan várhatna addig, amíg hazaérek a suliból és akkor megcsinálnám. De az neki nem jó. Most nehogymár reggel 6-kor kezdjek el porszívózni.

És ezt sem érti meg. Inkább megcsinálja és sajnáltatja magát utána.

És ha én kitakarítok valamit, az sose jó, és ő utána megcsinálja újra. Ha bári nem ragyog a fürdőszobában, akkor milyen rendetlen sz@r vagyok..

2013. márc. 2. 11:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak mindenképpen orvoshoz kellene mennie,ha fáj annyira valamilye és a gyógyszer nem hat.Tehát biztosan nem a megfelelőt szedi.Próbál normálisan beszélni vele erről,mert az egészsége nem játék!


Tapasztalatból beszélek,hiszen a mi családunkban is vannak ilyen tipikus önjelölt gyógyítók: akkor döbbentek rá,hogy hoppá,amikor a műtőasztalhoz kötözték őket,mert életmentő műtétre volt szükség (rákos beteg).Ha korábban elment volna,ez kimaradhatott volna.


Vigyázz rá!!

2013. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem viheted orvoshoz, mert felnőtt ember, el tudja dönteni, mi kell neki.


Én a helyedben megmondanám, hogy vagy elmegy orvoshoz (akár el is kíséred, ha neki az segítség), vagy pedig ne nyavajogjon, mert nem tudsz rajta segíteni.

2013. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?? Már milliószor beszéltem a fejével, hogy ez nem normális, menjen orvoshoz, de nem! Nem tudom elrángatni..
2013. márc. 2. 11:57
 5/7 intrepid ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy házsártoskodás, zsémbelés, vannak nők, akiknek erre szükségük van, akkor érzik jól magukat, ha egész nap kárpálnak. Hagyni kell hagy mondják, azért van két füled, - az egyiken be, a másikon ki.
2013. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg még ilyet mond, hogy akkor megtudná, mi a baja.. Hát könyörgöm, kikezelik és ennyi, nem fog havonta 2-3 hetet menstruálni.


Amúgy már azért nem használnak neki a gyógyszerek, mert szerintem függő. Nagyon sok gyógyszert szed. Csodálom, hogy nem volt még gyomorproblémája a sok acetilszalicilsav miatt.

2013. márc. 2. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak endometriózisa van.
2013. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!