Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, vagy azok a dolgok,...

Mi az, vagy azok a dolgok, amiket sosem tennél meg a házastársaddal, ha tiszteled?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem korlátozódik házastársra. Ami nekem se esne jól, azt mással sem teszem meg.

Akit meg nem tisztelek, azt kerülöm.

2013. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, első válaszolónak. Kérdezhettem volna úgy is, hogy az emberrel, akivel együtt élsz. Konkrétabb leszek: hazugság, szexchat és flörtök a társad háta mögött, stb. Tisztelheti–e a társát az, aki ilyet tesz?
2013. márc. 2. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csalnám meg. Szexchat... amúgy sem csinálom, szingliként sem vetemedtem rá, házasként pláne nem, főleg azért, mert minden rendben köztünk szexualitás téren. A flörtben szerintem nincsen semmi. A munkahelyemen és más helyeken is gyakran keveredek szóváltásba férfiakkal, amik akár flörtnek is minősülhetnének, ha úgy tekintenék rá. Én szeretem cukkolni a pasikat, és elég tüzes természetem van, szóval amit gondolok ki is mondom. A párom ugyanilyen, el tudom képzelni, hogy ő ugyanúgy viselkedik a nőkkel, mint ahogy velem viselkedik pár pasi. Ettől én még nem indulok be, nem érdekelnek ezek a férfiak, de szeretek szórakozni és kész.
2013. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

No nyitott kapcsolat, no félredugás, ergo minden ilyesmi.

Ha én szerelmes vagyok, akkor csak az létezik nekem, akit szeretek.


Ma az a menő, ha r*banc vagy, elképesztő, hogy át van mosva az emberek agya!

Ajánlgatják bőszen a nyitott kapcsolatot meg a szeretői státuszt a fiataloknak. Az nem merül se egyikükben sem, hogy minden kiderül, és ilyen hibákkal zsarolhatóvá válik az ember.

2013. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!