Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoztam egy nagyon fájdalmas...

Hoztam egy nagyon fájdalmas döntést, tényleg jobb lesz így?

Figyelt kérdés

úgy érzem bele halok! Hinni akarom h jobb lesz így,de úgy érzem meghalok,hihetetlenül fáj.


Szakitottam a barátommal,mert úgy éreztem vagyis ez is az igazság h csak én akarom eröltetni a kapcsolatunkat. Történtek dolgok amik miatt elvesztettem a bizalmam iránta(nem megcsalás),és azt láttam h nem is törekszik h visszaszerezze. A kapcsolatunk se volt a legjobb mostanában,de azt hittem h ő is akarja h helyrehozzuk. Fáj beismerni de csak én eröltettem,én akartam h müködjön.

A bizalom hiánya,és az h nem éreztem h szeretne h fontos lennék miatt,ma szakitottam. Mivel személyesen nem tudtunk volna találkozni,üzenezben tettem meg. Leirtam mit érzek és h szerintem ez nem fog menni... Arra kértem h ne irjon h ne keressen többet.

közbe meg azért sirok és teménykedek h ne hallgasson rám,h bár csak ne lenne igazam és tényleg szeretne h nem akarná feladni a kapcsolatunkaz,h zegyen vmit bármit h legyen vége... És nagyon fáj h tudom h ennyiben hagyja... Nem fog többet keresni.. mert nem akar,nem szeret. :'(


2013. márc. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így voltam,ugyan így.aztán egyszer betelt a pohár és elküldtem a francba a srácot ...nekem is hiányzott,szörnyű volt.aztán jobb lett!egyre jobb.annyira jó h utána azon 'nevettem' h én miatta sírtam!

Fel a fejjel!

Ha kibeszélnéd magadból írj nyugodtan privátban!

Kitartást!

21L

2013. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó,Istenem,mintha magamat olvasnám,csak nekem még nincs bátorságom kidobni,de valószínűleg tegnap ez el lett intézve. Összevesztem vele,hogy nem is akarja ezt az egészet,csak én akarom igazán és mivel már emiatt veszekszek vele jó ideje,besokallt. Köszönés nélkül tettük le a telefont és azóta sem beszéltünk. Én nem fogom hívni és valószínűleg ő sem fog...Szép vég... Gratulálok neked,hogy volt hozzá bátorságod! Mert ha úgy érzed,hogy a másik nem akarja és inkább csak te erőlteted,akkor az valószínűleg úgy is van.
2013. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tanuld meg, és mondogasd sokszor: "Ha valami nem jön össze, az azért van, hogy egy sokkal jobb sikerüljön helyette". Szóval most szabad vagy, és egy új lehetőséged van keresni és találni valaki mást!
2013. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Annyira fáj :( néha arra gondolok hiba volt szakitanom,ha jobban akartam volna akkor lehetbhelyre tudtuk volna hozni...


De azt látom h ő ebbe beletörödik,akkor nyilván jobb neki igy :( és én mégis reménykedek h hátha mégse akarja h ezblegyen...

2013. márc. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!