Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldalon fura nyomásérzés...

Jobb oldalon fura nyomásérzés a bordák alatt volt valakinek? Olyan nem fájdalmas hanem furcsa. 26hkm

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ott matat éppen a baba a kis lábával vagy kezével.
2013. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ha ülök,és éppen mozog,akkor folyamatosan a bordáimnál érzem őt,néha majdnem csiklandós is,néha viszont meg-megtalálna éppen egy ideget :/


27 hkm

2013. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a baba volt, mert őt most máshol érzem. Ez a nyomásérzés meg olyan folyamatos, nem tudom megfogalmazni, mintha egy kis labda lenne ott vagy a fene tudja. De elég parázós vagyok.
2013. febr. 5. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor pedig csak arra tudok gondolni,hogy mivel nő a méhed és egyre fentebb kerül a méhed teteje nyomja a bordáidat.

2-es voltam.

2013. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baba lesz, azért 26 hetesen már elég nagyok, ott vannak már szinte "mindenhol" úgyhogy valamelyik testrészét lehet betámasztja.
2013. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg ő az :)
2013. febr. 5. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ő az:)

Nekem faros a babám,a feje nyomja a bordáimat és kb akkor kezdte mint neked.

Voltam uh-n,akkor derült ki hogy ott fennt van a feje:)

Ez az érzés mára már elviselhetetlenné vált,mert már nem jó,hanem fájdalmas....Ha ülök akkoris fáj,de ha fekszek akkoris,eddig oldalt volt jó feküdni,most már ugy se jó:(

Még mindig faros a kisasszony,tehát a feje egyre nagyobb és még mindig a bordáimat kinozza:)

Már most kedveskedik:D

34hkm

2013. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó így már megnyugodtam, csak olyan szinten parázós vagyok, hogyha valami furit észlelek, akkor képes vagyok elővenni minden leletemet és tüzetesen újra és újra átnézni. :S

Ilyen ez a pánikbetegség :(

2013. febr. 5. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pánikbeteg,de én is képes vagyok böngészni,ami nem jó ám:S

De én is parázok mindentől,nehogy baja legyen a babának:)

34hkm

2013. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na akkor úgy látom nem vagyok ezzel egyedül :)

Lehet már beképzelem magamnak.

2013. febr. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!