Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elítélik...

Miért van az, hogy elítélik azokat a fehér nőket, akik fekete férfivel vannak együtt? Én és a párom már jó ideje együtt vagyunk, babát szeretnénk. -->

Figyelt kérdés
... de sokszor kapunk beszólásokat, rosszalló tekinteteket. Miért fáj az embereknek ha 2 ember igazán szereti egymást, de a bőrük színe más?
2009. szept. 11. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Csak a korlátolt embereket zavarja, de ez Magyarország, itt szerintem még legalább 100 évig cseszni fogja az emberek csőrét.

Éppen ezért ne foglalkozz másokkal, ha szeretitek egymást, akkor legyetek boldogok, éljetek úgy, ahogy szeretnétek!

Ráadásul a baba sem "szívja meg", a félvérek gyönyörűek:D

2009. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő már csak fél-félvér lesz :) Mivel a párom "csak" félvér :)
2009. szept. 11. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert aki rasszista, az általában hímsoviniszta is, és aki hímsoviniszta, az általában rasszista is.
2009. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó kérdés,de a választ sajnos nemtudom:STalán ezek az emberek azt gondolják,hogy a fehér a domináns szín és mindenki csak a saját fajtáján belül szaporodjon.Jajjj de csúnyán fogalmaztam meg:SCccccccc...

Szerintem nincs gond ezzel,sőt szerintem tök szép a "felemás" pár és a "félvér" baba,nagyon szépek tudnak lennién teljesen odáig vagyok értük(bár nekek a szívem csücskei a félig ázsiai babák;)

2009. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak azok ítélik el, akik buták. Én ismerek ilyen párokat, nagyon jól megvannak együtt, gyerekek is vannak, és ismerősi körben senkinek nincs ezekkel a kapcsolatokkal baja. Akinek fontos vagy, azt úgyse a látszat érdekli, azokkal meg, akiket a látszat ennyire tud érdekelni, igazán ne foglalkozz. Nem éri meg. Legyetek nagyon boldogok! :-)
2009. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, remélem az embereknek megjön az eszük, és a saját dolgával fog foglalkozni mindenki...:)
2009. szept. 11. 23:23
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem is félvér (csak nem fekete, hanem ázsiai). Minket már nem érdekelnek a beszólások. Nem kell másoknak megfelelni, magatoknak kell. Az emberek mindenkiben a hibát keresik, mert az teszi őket boldoggá, ha nem a saját életük gondjaival foglalkoznak, hanem másokat szapulhatnak. Ne érdekeljen ez titeket. Minél kevésbé foglalkoztok velük, annál jobban fogja bántani őket a boldogságotok. Csak így tudtok visszavágni.
2009. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert ez egy rasszista ország!!!

H a roma vagy azért ha gárdista azért ha vega vagy azért ha van rajtad kockás sapka azért!Ha híres vagy azért ha "senki" vagy azért....Ezen országnak szüksége lenne egy mentális és lelki felemelkedésre .

Nekem már ha csak jó kedvem van már azért is kinéznek az utcán .Hm.ez van.Sajnos.

Ne várj túl sokat.

2009. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, sajnos sokan elmaradottak ezen a téren, egy barátnőmnek is fekete férje van, nagyon szép a kisfiuk, Amerikában élnek, de az apja megszakította velük a kapcsolatot, az anyjával megvannak, ő volt is kint náluk többször. Mi Németben élünk, de már mikor Bécsben éltem rövid ideig, ott is láttam, hogy rengeteg a mindenféle nemzetiség, mint itt is, és így azért már szinte lehetetlen elkerülni, hogy az itt élő ember gyereke ne valamilyen nemzetiségűvel jöjjön össze. Mi lányunk is nagy valószínűséggel itt fog felnőni, és már többször beszélgettünk arról, hogy jesszus majd milyen fickókat hoz haza:) Mondjuk nekünk szinte mindegy, hisz a munkahelyünkön is mindenféle nemzetiségű ember dolgozik (szerencsére kevés a német:). Nagyon jóban tudunk lenni pl. az ázsiaiakkal, de azt hiszem talán azt az egyetlent nem tudnám elképzelni mint vőm:), de lehet még 20 év alatt e téren is megváltozok.
2009. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
49%
A barátodnak nincs egy fekete tesója???Különben én se értem!Nagyon messze vagyunk amerikától sosem tesszük meg az utat mi nem
2009. szept. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!