Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy ilyen...

Hogy lehet az, hogy ilyen családi háttérrel normális maradtam?

Figyelt kérdés
3 nővel éltem együtt, apám nem is létezik. Egy időben gondoltam az űrből ejtették teherbe anyámat. Volt egy férfi rokon, aki elkezdett molesztálni és ezt csinálta úgy 12 évig. Ezalatt nekem két életem volt, vagy mi... Tizenévesenen jöttem csak rá a "másik életemre", amikor a rokonommal a szituk történtek. Egyébként elég feledékeny vagyok. Anyám sem nagyon létezik már, mert már nem vele élek, és nem hiányzik nekem. Mert idegbeteg... Viszont mosolygok minden nap, és nincsen semmi bajom.
2013. márc. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon erős vagy nem mindenkinek menne . Remélem így fogod fojtatni az egész tovább életed,hogy boldog vagy és nem keseregsz a múlton :D
2013. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak elkeseríteni, de van bajod, ebből a fogalmazványból legalábbis az "jön le".
2013. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az "űrből ejtették teherbe anyámat" gyerekkori fantáziálás.
2013. márc. 3. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy két életed volt? Skizofrén vagy?
2013. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meglehetősen összefüggéstelenül írsz, ezért írta valamelyik válaszoló, hogy baj van a fogalmazásoddal. Ez adódhat abból, hogy tényleg totál szétszórt vagy, vagy még igen fiatal.
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
Az, hogy mosolyogsz, még nem jelenti azt, hogy "normális" maradtál. Nem akarom persze beléd beszélni, hogy valami problémád van, de nagyon sok embernél a mosolygás csak a bajok elkendőzésének az eszköze. És amúgy a fogalmazásodból én is azt vettem le, hogy nem teljesen kerek itt minden.
2013. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!