Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs családod, gyerekek,...

Ha nincs családod, gyerekek, házastárs, de még testvérek se, akkor mi az életed értelme?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát kérem, akik hasonló helyzetben vannak.

Miben találod meg az életed értelmét? Mik a terveid, céljaid?



2013. márc. 3. 23:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekkori álmaim megvalósítása
2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
7%

játszál olyan játékokkal ahol a főhős valami badass és próbáld utánozni...

vagy nézzél filmeket ahol a főhős ilyen badass és próbáld utánozni.

úgy értem ha nem jön össze az idilli családi élet akkor próbáld meg azt a badass családi életet.

ott van pl az így jártam anyátokkal barney-ja.

2013. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Első, írj még a gyerekkori álmaidról!


Második: minőségi életről beszélek... amúgy nő vagyok...

2013. márc. 3. 23:53
 4/29 anonim válasza:
100%
Nem pont ilyen problémáim vannak, de át tudom érezni a helyzeted, és én azt szoktam, hogy felírok egy papírra minden olyan dolgot, amit szeretnék véghez vinni az életemben. Nekem például az a célom, hogy eljussak japánba, és hogy egyszer nagyon sok pénzem legyen és nyithassak egy állat menhelyet. De arra gondoltam, hogy mivel sokat adok a külsőmre, lehet megpróbálok modellkedni és akkor az előbb említettekre meglenne a kellő pénz összeg.. (na és persze még egy terv a családalapítás, de ez annyira hétköznapi). Lehet ez így kicsit elérhetetlennek tűnik, de én úgy vagyok vele, hogy amíg azért küzdök, hogy mindezt elérjem, addig nem gondolok a bajaimra. Hogyha pedig elértem a céljaim, onnantól pedig már látom az értelmét annak, hogy élek!:) Szerintem pont ez az élet értelme.. Álmodni, és küzdeni az álmokért!
2013. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Privátban válaszolok.
2013. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén szólva semmi, de hát ez jutott.
2013. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

Az a célom,hogy a GyK-en elérjem a 100%-ot.Igazi kihívás. :D

Voltam ilyen helyzetben.Én is az álmaimnak éltem.

Ha valaki így jár,akkor a legtöbb esetben teherbe ejteti magát valakivel és lesz egy gyereke,akit szerethet. (Én nem tettem ezt,hanem ez a meglátásom.)

2013. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Bár nem teljesen illik rám amit írsz,ugyanis férjem van.

De gyermek nincs és nem is lesz,ezen kívül csak édesanyám van mint család.

Nekem is vannak álmaim,szeretek utazni,és még nagyon sok helyre szeretnék eljutni,és egy 5-10 éven belül szeretnék egy másik országban élni, vagy legalább ha nem is végleg letelepedni,de a téli hónapokat nem itt szeretném tölteni.

Ezt nagyon szeretném,Tenereifen,vagy Gran Canarian élni,vagy tölteni el hónapokat minden évben :)

Lehet boldog az ember egyedül is,és lehet boldogtalan nagy családdal sok gyermekkel is.

2013. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

A kiosztott hátralévő napok leélése.


Álmaim megvalósítása.


Jó pár helyre való eljutás.


1-2 nyelv megtanulása.


Stb. folyamatosan bővül a lista.

2013. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Jó olvasni, hogy vannak álmaitok, céljaitok. Persze nekem is vannak, és visznek is az idő egy részében, de egyy másik részében egyszerűen felesleges életnek érzem az enyémet... Veletek is van így? Hogy úgy érzitek, nem vagytok a társadalom része,mert nem lett családotok...? Ti is elkeseredtek néha nagyon?

2013. márc. 4. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!