Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki balesetben hal meg,...

Ha valaki balesetben hal meg, mennyi idővel a halála után szokták eltemetni? Hétköznap is szokott temetés lenni vagy csak hétvégén?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
mindennap van temetés.
2013. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Van hétközben is temetés. Ha kell igaszságügyi szakértői vizsgálat, akkor két hét kb. Ha sima, akkor egy hét alatt megvan. De a temetkezési vállalattól is függ. Falun minél hamarabb, A fővárosban (pláne ha hamvasztás volt) akár egy hónap is lehet a várakozás. Városon kb. két hét. Sajnos ezt most tudom én is.
2013. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindnetől függ. Pl hogy vidék vagy Bp. Vidéken hamarabb meg van, Bp-en kb 3 hét. Viszont balesetnél ha jól tudom kötelező a boncolás az esetleg még tolhat rajta de szerintem 3 hét kb fövárosi viszonylatban. Hétköznap vannak inkább a temetések, hétvégén nem igazán ha jól tudom.
2013. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis faluban lakom, nálunk szinte mindig szombatra teszik a temetéseket (5-6 van egy évben), Városon persze más a helyzet, ott van minden nap.
2013. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen baleset? Ha a halált maga a baleset váltotta ki akkor azt vizsgálni fogják és elmondják a halál okát.Ez késleltetni fogja a temetést,hiszen meg kell várni az eredményt illetve azt,hogy kiadják a tetemet. A többi kérdésedre az előttem lévő válaszolt.
2013. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyi idő, de én eddig csak olyan temetésen voltam, ami hétköznap volt.
2013. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hét és több hónap között,atól függ milyen baleset,egyértelmű-e hogy baleset,stb.

Hétköznap is temetnek természetesen

2013. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalunk a szulofalumban mindig pentek vagy szombat 3 kor max 4 kor van...

Masutt nincsenek hozzatartozoim igy nem tudom hogy van


Balesetben elhunytakat is 1 max 2 het utan temetik, nagyondraga a halottashazban tartas,tehat ha lehet akkor azonnal a kov hetvegen temetik. De pl keresztapuamat sokara engedtek, mertotthon hunyt el, es tisztazni kellett miben, meg idegenkezuset kizarni. Baleset volt sajnos sok az utobbi idoben, szombatrol vasarnapra ejjel ("diszkobalesetek") rendszerint kov penteken vagy szombaton megvolt a temetes....

2013. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!