Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám az...

Jogosan haragszik rám az anyám? Mellette kellett volna álljak?

Figyelt kérdés

Apám 2 hónapja halt meg nem tartottuk a kapcsolatot (alkoholista volt) Nem mentem el a temetésére, mert nem akartam kétszínűsködni. Anyukám azóta azzal nyaggat, hogy mellette kellett volna álljak, támogatnom.

Erre igazából nem gondoltam, ezt bevallom. Mármint hogy azt nézzem, hogy ő gyászol. Nekem nem jelentett semmit az apám, így evidens volt, hogy nincs keresnivalóm a temetésén.



2013. febr. 12. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem külön kell választani azt amit anyukád és amit te érzel és a másiknak ne legyen ebbe beleszólása. Ő nem döntheti el, hogy te hogy érzel az apád iránt. Ha nem mentél el, az a te döntésed és ehhez anyukádnak nem sok köze van. Anyukád támogatásán kívülmás dolgod, szerintem,nincs.
2013. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a nagytatámat és ha meghal legszivesebben nem mennék el a temetésére,amugy sem láttam vagy 18éve,DE anyukámnak fontos lenne hogy ott legyek mellette igy megteszem érte az biztos.Nem számit mások mit gondolnak rólam hogy minek megyek ha ugysem tartottuk a kapcsolatot,nekem anyám a fontos és ha azt akarja melette leszek.
2013. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehezet kérdeztél, zsigerből azt mondanám, neked van igazad. Viszont nem tudunk semmit a szüleid viszonyáról és mindentől függetlenül lehet, hogy édesanyád veszteségnek élte meg apád halálát, ez esetben viszont lehet, hogy valóban szüksége lett volna a támogatásodra - akár annyiban, hogy ott vagy. Ezen viszon már nem fog semmi változtatni, kár belesirni a kiömlött tejbe.
2013. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!