Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyósok hány...

Szerintetek az anyósok hány százaléka van jóban a vejével?

Figyelt kérdés
Vagy ha még nincs férjnél a lánya akkor annak a vőlegényével, barátjával?
2013. márc. 5. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Százalékot nem tudok saccolni, de sokkal többen szeretik a vejüket mint a menyüket.
2013. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk jóban vannak. Az apóssal már nem annyira.
2013. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 biztos, de inkább még több. A környezetemben mindenki imádja a vejét. Anyu is imádja a férjemet, 16 éve vagyunk együtt, azóta Nekem még nem adott igazat a férjemmel szemben. Már egy párszor megkérdeztem tőle, hogy most Én vagyok a lánya, vagy a férjem a fia, hogy úgy védi, isteníti?.:)
2013. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h jóban vannak, h szeretők...
2013. márc. 5. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogy úgy??? :) Jézusmária. Azt nem tudom.
2013. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaaa! Úgy nem tudom. :D
2013. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az értelemben népcsoportonként változó. Még olyan is van ahol apuka csinálja a nagyját a nagyja meg az apraját. :)
2013. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A saját környezetetekből kiindulva a 10% az sok?
2013. márc. 5. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, minden tizedik? Hallottam már én is ilyet városi legenda szinten, de ennyi ferde ember biztos nem él köztünk. Kevés pasi bukik az idősebb nőkre de a saját anyósára még kevesebb. Anyaként meg valami egész beteg agy kellene ehhez.
2013. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy jóban.... Hát én még egyetlen egy anyósról és vejről sem hallottam ezt.... Persze ettől még lehet, de véleményem szerint nagyon-nagyon kevesen ennyire perverzek....
2013. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!