Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a házas férfiak...

Szerintetek a házas férfiak hány százaléka hűséges? És a házas nők?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ma már nem divat a hűség egyik fél esetében sem. Csak a nők jobban háborognak.
2011. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo kerdes,de szerintem szemelytol fugg.Minden ember mas.De en azt nem ertem ,hogy minek kell megcsalni valakit?Ha valami nem megy,azt nem kell eroltetni.Es a megcsalas mindket fel hibaja.Az egyik nem eleg odaado...vagy sok a veszekedes...stb...stb...
2011. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
100
2011. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de őszintén szólva nem is érdekel. Statisztikából nem lehet megjósolni, mi lesz a
2011. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de őszintén szólva nem is érdekel. Statisztikából nem lehet megjósolni, mi lesz az ÉN házasságommal, és engem csak ez érdekel. De ez csak kettőnkön múlik, senki máson: rajtam és a férjemen.


(Bocs, az előbb elbénáztam.)

2011. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy statisztikából nem lehet megjósolni a saját házasságunkat - természetesen így van és még szerencse, hogy így van :))


És eszembe is jutott egy érdekesebb kérdés: vajon mitől függ az, hogy valaki hogyan tippel? (minta, tapasztalat, vagy elvárás tükröződik a válaszában?)

2011. márc. 9. 09:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet erőltetni azt a dolgot, ami nem meg, de a férfiak nagy többsége nem olyan erős, hogy el tudja engdni az asszony, de ha már muszáj, akkor mindent megtesz, hogy a másik félnek is olyan szar legyen, mint neki. Így, aki nem akar teljesen tönkremenni lelkileg az inkább otthon marad, de tart szeretőt, és összeköti a kellemest a hasznossal.

Hiába lenne úgy fair, hogy hagyjuk a másikat, egy csomó dolog köti őket össze, a gyerektől kezdve aházon aát a hitelig.

2011. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem divat vagy korstílus kérdése, hanem beállítottságé a párkapcsolaté. Hűtlen emberek régen is voltak, hűségesek ma is vannak. Nem hiszem, hogy százalékosan változott volna.
2011. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Negatív és pozitív példát is tudok hozni a saját életemből: még zsenge ifjúkoromban kegyetlenül belehabarodtam egy pasiba. Egy évig semmi gond nem volt (illetve más jellegűek :)), majd kezdtem érezni, hogy valami gond van. Egyik nap ült a kádban, bementem beszélgetni, ő pedig fapofával elkezdte mesélni, hogy találkozott egy lánnyal és milyen aranyos, stb... Kiderült, hogy velem párhuzamosan együtt vannak már egy hónapja. Ha a döbbenettől nem fagyok le, belefojtottam volna a kádba.


Másik a férjem, benne azt különösen szeretem, hogy nincs tabutéma, bármit lehet kérdezni vagy elmondani. Ő ritka hűséges típus, a volt feleségét is 15 év után hagyta el - ezidő alatt talán 30-40 együttlétük volt, mert az exnej nem volt partner benne (mint utólag kiderült, másokkal igen). Mondta, hogy nem titok, gondolatban ezerszer megcsalta, de tényleges lépésre nem vitte a lélek, inkább bezárkózott a fürdőbe és bicepszre erősített.

Pont ma került szóba, hogy a férfiakban mindig benne van a vadászhatnék, a kérdés az, hogy milyen erősen (ugye egy kamasznál vagy fiatalnál jobban jelen van) és mennyire használja ki a lehetőségeket.

Visszakérdeztem, hogy nála ez hogy áll. Mondta, hogy a már régebben is elmesélt sztoriknál (itt-ott flörtöltek vele csajok), ha akarta volna, lehetett volna akármi, de ilyenkor bár fejben néha felületes lejátsza, hogy "mi lenne ha", de nem lép semmit.

Még a házasság előtt szakítottunk párszor, pont azért, mert a válása után nagyon pezsgett a vére, de korrektül elém állt, hogy "csajozhatnékom van" és szakított, mielőtt egyáltalán belefogott volna.

Nála ezért is nem tartok megcsalástól, mert már bizonyította, hogy ha nagyon elkapná a hév, akkor előbb állna elém és közölné a szándékot, még mielőtt bármilyen tényleges lépés történne.

2011. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Első házasságomban a férjem állandóan csalt! Én nem őt!13 év után megelégeltem a dolgot és kitettem a szűrét, mire hazajött minden cucca kint fogadta a teraszon. Szépen hatalmas táskákban, bőröndökbe bepakolva. Rettentő haragra gerjedt, még engem hordott le mindenféle b.k-ának. Végre megnyugodtam, négy évig nem volt senkim, majd találkoztunk a jelenlegi férjemmel, aki 10 éve a párom.Ég-és föld a két ember közötti különbség. Előbb kellett volna megtennem a válást, de ami késett nem múlt.
2011. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!