Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első nap mikor költöztetek az...

Első nap mikor költöztetek az új házatokba milyen volt? Pakolás az első éjszaka? Jó volt izgalmas?

Figyelt kérdés
azért ide irom mert itt válaszolnak a legtöbben.. 3 éve vagyok férjnél és eddig csináltuk a házunkat most lesz kész. Kíváncsi vagyok ti mit éreztetek mikor költöztetek. öröm volt a pakolás készülődés?
2009. szept. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen nagyon nagy öröm, csak egy dolgot felejtettem el, ÖRÜLNI!

Annyira izgultam, hogy majd milyen lesz, annyira szerettem volna tökéletes feleség lenni, hogy mindent csináltam, és nem voltam rá kész, hogy észrevegyem, mik is az igazán fontos dolgok az életben. Ne kövesd el ugyanezt a hibát! Nem baj, ha nincs minden a helyén, az sem, ha nincs mindig felporszivózva, inkább figyeld meg a naplementét az új házban, vagy lakásban, fogd meg a férjed kezét, és kérd meg, hogy csináljon neked társaságot, mert igaz az, hogy egy ház, az nagy dolog, de a kis dolgok azok, amik megszépitik az életünket!

2009. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi segítség nélkül költöztünk, a bútorainkat odaszállították, de mi szereltük össze. Este 11-kor álltunk neki az ágynak, hullafáradtan. De röhögtünk. :) A kipakolást részletekben oldottuk meg: a legsürgősebbeket gyorsan, aztán két hét alatt nagyjából minden a helyére került. Csak lazán, és nevessetek sokat! :)
2009. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mi még nem lakunk az új lakásban, de egy hónapon belül költözünk. már alig várom! szinte látom magam előtt, hogy melyik bútor hol lesz :) és hogy milyen jó lesz majd a párom mellett ébredni OTT minden reggel.nem mintha eddig nem így tettük volna. ;)

a cuccaink nagyjából össze vannak pakolva, de ami a legfontosabb, hogyha van fürdőszoba, konyha, és egy ágy, akkor már lehet ott létezni :)

az anyagiakkal egy kicsit hadilábon állunk, de inkább élek zsíroskenyéren hónapokig, minthogy ezen a suttyó környéken lakjak! :)

21L

2009. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi két hónapja költöztünk be az első saját lakásunkba egy igénytelenebb albérletből. Sajna nekünk igyekeznünk kellett, mert az albérletünkbe a megállapodott időre jöttek a következő bérlők.De maga az érzés, hogy ezután a miénkben lakunk és azt tehetünk vele, amit csak akarunk...ez szabadság érzése volt.De mivel gyorsan kellett költözni, elmaradt a nevetgélés, a romantika, mert siettünk a festéssel meg egyebekkel.Az előttem szólókhoz csatlakozva, én is inkább nyugisabban, kevesebb elvárással készíteném elő a lakást, de sok szép emléket hagyva az első időszakokról.Még most a kialakítás folyamatában vagyunk.Nincs mindenhol lámpa, függöny stb.,ezt folyamatosan tudjuk megvenni.Ja és...egy nőnek talán mégnagyobb öröm, hogy ő találhatja ki a színeket, a stílust-legalábbis általában a férfiak ezt rá szokták hagyni.
2009. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!