Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjam meg a hüvelyfertőz...

Hogy oldjam meg a hüvelyfertőzésem kezelését, ha 3 óránként pisilnem kell éjszaka, és ilyenkor az első pisivel kifolyik a kúp nagy része, amit lefekvéskor feltettem?

Figyelt kérdés
Ha délutántól nem iszok, akkor is többször ki kell mennem, max 4 órát bírok. Elég ennyi idő, hogy hasson a gyógyszer? Az első kúra nem volt hatásos, másodjára kapok kúpot a terhesség alatt, talán emiatt újult ki a folyásom? (Bő sárga folyás, nem viszket) 18 hetes kismama
2011. júl. 7. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz ebből. A kúp olyan vastagon vonja be a hüvelyfalat, h egy két felkelés és pisilés nem fog csökkenteni a hatásán.
2011. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
A kúpot a hüvelyedbe teszed, pisilni viszont nem a hüvelyeden át szoktál, így nem moshatja ki a kúpot a vizelet.
2011. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nem a huvelybol jon kis a pisi, nyugi :)
2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek nem az a problémája, h a vizelet kimossa, hanem az, h felkelésnél a szerből bizony kicsit több folyik ki, mint fekvő állapotban. Hasonló, mint a menstruáció, ami egyszer csak előnt, miután felkeltél. Sajnos párszor már kellett hüvelytabit használnom és nekem is volt, ami nagyon folyt. Ettől függetlenül az első válaszban írtam, h nem kell tőle félni, hat az.
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"elönt"
2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha-ha, viccesek vagytok! Kösz a felvilágosítást! Nem a pisiléstől folyik ki a megolvadt kúp, hanem attól, hogy felállok, jól írta az első-negyedik válaszoló is. Látom a Wcben, ott van a papíron. Nem tudom, hogy mi marad ilyenkor bent, de úgy néz ki, hogy a nagy része már távozik 3-4 órán belül. Ahogy felállok az ágyam mellett, érzem, hogy folyik ki. De ha ettől még hatásos lehet a szer, akkor megnyugodtam! Nyár van, innom csak kell. Köszi első!
2011. júl. 7. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsánat, de ezt írta a kérdező:

"Az első pisivel kifolyik a kúp nagy része"

Ebből az jön le, hogy azt hiszi a PISIVEL tehát a pisi miatt folyik ki, nem a felállástól! Nehogymár mi legyünk a hülyék mert egyesek még kérdezni se tudnak!

2011. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kúp hatóanyaga felszívódik, ne aggódj!

Csak a vivőanyag folyik ki, ha feküdnél reggelig, akkor reggel folyna ki, így meg korábban, semmi gond.

Jobbulást!

2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertem, mit kell kotekedni. Szamomra egyertelmu volt, mire volt kivancsi a kerdezo. Sajnos, ez van, annyit tudsz tenni, hogy addig fekszel, amig birod. Szerintem, ha 1-3 orat kibirsz, az is boven jo, fel fog szivodni, aminek kell. Egyebkent, ha fol sem kelnel, csak reggel, akkor is kifolyna valamennyi, nem az osszes szivodik fol. Ne aggodj, nyugodtan menj ki pisilni.
2011. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amit én használtam, annak a betegtájékoztatójában benne volt, hogy kb. csak a 10%-a szívódik fel, a többi távozik.

Szerintem az alatt a 3-4 óra alatt aminek kell, az felszívódik.

Esetleg próbálj meg a dokidtól olyat kérni, aminek nem kell ennyi felszívódási idő, csak mondjuk 1-2 óra.

2011. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!