Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ákos, Sebestyén vagy Boldizsár...

Ákos, Sebestyén vagy Boldizsár? Melyik név tetszik nektek a legjobban? Melyik a ritkább?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Az Ákos a legnormálisabb ezek közül, de az meg tucat név...
2013. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik igazán.


Az Ákos a legnépszerűbb, az biztos. A Sebestyén és a Boldizsár nekem is a becézése miatt nem tetszik.

2013. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy kell nevet választani, hogy jó ritka legyen! Mert attól aztán igazi egyéniség lesz ám a gyerek!

Csak attól!

</irónia>

2013. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ákos a legszebb és a leggyakoribb. De a másik kettő nagyon nem tetszik.
2013. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

A Sebestyén a legszebb.

Az Ákos a leggyakoribb és a legelfogadottabb a magyarok körében, mert ez nem egyedi, a gyökerek is ki tudják mondani, nem röhögik körbe a gyereket ezeknek az együgyű embereknek a gyerekei.

A Boldizsár nem tetszik. Azt úgy nem tudom hova tenni, de a fenti indokok miatt ez ellen is győzött az Ákos.


A becézésekre : Mert az, hogy Áki, mitől normálisabb, mint a Sebi meg a Boldi? Semmitől....

2013. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ákos a leggyakoribb, de ez tetszik a legjobban ezek közül.

A Sebestyénről nekem egy gyors futó jut eszembe, a Boldizsárról pedig egy bácsika aki a falunkban lakik, alacsony, görbehátú hosszú szakállú ember :D

2013. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 Ákost ismere, egyik se Áki, de ismerek két Boldit és egy Sebit.. Na ezért inkább az Ákos.
2013. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ákost ismerek a legtöbbet, de az tetszik a legjobban.

Boldizsárt 3-at ismerek, egy felnőtt két gyerek. Nem rossz név, de nekem nem tetszik.

Sebestyént egyet ismerek csak 10 év körüli. Nem rossz név, csak fura nekem becézve.

2013. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az Ákos a legpopulárisabb az tuti. Bár azokat, akiket így hívnak, nem becézik, mivel a nevük alapból rövid. Legalábbis az én ismerőseim körében.:D

Nekem amúgy a Boldizsár tetszik a legjobban, és az Ákos is.:) A Sebestyén semmiképp.

2013. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A Sebestyen nagyon szep, kulonleges nev. Nekem az tetszik legjobban. :)
2016. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!