Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 eves vagyok a baratom26együ...

24 eves vagyok a baratom26együtt elünk szerintetek teljesen normalis, nem hagyom öt semmi hazimunkat elvegezni termeszetesen en vagyok a nő. Amikor megyünk valahova (hetente1x) ö fizet nekem is? Tehat ez normalis?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Magaddal tolszt ki. 10 év múlva meg panaszkodsz, hogy semmit nem segít és ingyen cseléd vagy az otthonodban.
2013. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az elottem valaszolo irta, ugy helyes. Majd kesobb ot hibaztatod, hogy nem segit, de te magad szoktatod ra. (neveloanyam es apam...ugyanez volt)
2013. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked ez nem gond, akkor semmi baj ezzel. Anya is ilyen és soha semmi konfliktusuk nem volt. Nagyszüleim is ilyenek. Mind a két pár :)


A mi családunkban nem volt válás, soha.

2013. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy jó, normális kapcsolatban közös minden bevétel és kiadás is. Nincs olyan, hogy "Ő fizet nekem". A bevételt közösen kell beosztani.

Ha te nem dolgozol és egész nap otthon vagy, akkor eltudod végezni a házimunkát egyedül is. De a nehezebb munkákban KELL a párodnak is segítenie. Sőt, ha akar bármit csinálni, azt is hagyni kell. Van aki pl. szeret főzni férfi létére, ennek csak örülhet a párja , viszont semmiképpen nem szabad állandóan kiszolgálni.

Amilyen kapcsolatot, rendszert alakítotok ki most, az később is úgy marad. A megszokotton nem lehet majd változtatni.

2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a fizetés rendben,meg egyenlőre a házimunka is,bár nem esne le a gyűrű az ujjáról ha elmosogatna nem?

de,viszont nem ezt fogod már mondani hogyha lesz már egy babátok is,családot alapítotok...na akkor majd nem fogod ezt mondani hogy nem hagyom hogy házimunkát végezzen..

2013. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Normális.

MIvel mindenkinek más a normális:)

Ennek ellenére azt kell mondjam, hogy nagyon meg fogod ezt bánni.

Hogy hogy ő fizet? Nem egy háztartást vezettek?


26/N

2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Velemenyem szerint kb. Ugyanennyi hazimunkat vegeznek akkor is ha egyedül elnek.

Nagyon meg fogom majd ezt banni?

Megis mit hogy tökeletes nökent probalok viselkedni es minden nap megis kapom hogy az vagyok.Ezert van a mai vilagban ennyi valas mert nem tudjatok megadni a parotoknak a tiszteletet.töle varjatok el amit magatok is megtehetnetek.

A helyetekben elgondolkoznek azon mi lessz ha a parotok majd talal egy jobbat valakit aki annyira szereti majd hogy nem hazi takarito majmot csinal belölle

Na majd akkor ha merlegelesre es valasztasra kerül a sor vajon hova huznak?

Csak meg annyit hogy az en szüleim 26eve vannak együtt mindketten dolgoztak mindig de soha nem lattam aput meg egy poharat sem elmosni.

2013. márc. 11. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Akkor miért kérdezted meg.. ez az egész kérdés ezek szerint provokáció.


Leírtam, hogy neked ez a normális, akkor ez.


De ezek szerint te vagy a "takarító majom"


Az én szüleim 26 éve házasok 28 éve együtt élnek, apukám megfőz, elmosogat összerámol, anyukám segít neki kapálni, festeni, vagy mindent amit kell.


Azért fogod megbánni, mert nem mindig lesz erre ennyi energiád. Azt is el fogja várni, mert el fogja, mert eddig is ezt kapta, hogy mindent te csinálj majd a gyerekkel, legyen meg a házimunka, de járj el dolgozni is. Ez mind egy embernek nagyon ritká fér bele úgy a napba, hogy minden rendesen meglegyen (jah persze foglalkozz is vele, de este még legyen kedved nemi életet is élni, pedig nem azért nincs kedve ilyenkor a nőknek, mert nekik nincs rá igényük, hanem azért mert az igények felülíródnak,sajnos a fáradtság nyer)


A tökéletesség pedig nem abban rejlik, hogy te mindent a párod alá teszel.

Furcsa mód nekem is ezt szokta mondani a párom (pedig nagyon jól tudom, hogy tele vagyok hibákkal), mégis elmosogat, vagy felporszívózik, ha látja, hogy nekem erre nincsen időm.

Nálunk is a párom fizet, de a közös pénzünkből, van, hogy az én pénztárcámból, ezt a szokást megtartottuk a régi időkből, én nyugodtabb vagyok ha nála van a pénz egy szórakozóhelyen amúgy...


legyen neked igazad, hogy te képes vagy erre mind, és ne bánd meg, nekem más a tapasztalatom. De ugye mindenki más ember...

Nekünk működik a háztartási teendők megosztása, mindig az csinál többet, aki többet van itthon, (igaz jelenleg ez én vagyok, de fél éve fordítva volt)

4,5 éve vagyunk együtt. A kezdetektől egy "háztartásbna", előszőr a kollégiumban, most pedig 3 éve saját lakásban...


én most töltöm a 26-ot párom 27 lesz

2013. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

LOL.

kapcsolatunk hajnalán én is kiszolgáltam a páromat, de időben kapcsoltam, és nem kapattam el.

szépen, kulturáltan megkértem, h segítsen ebben-abban, h hamarabb kész legyen az ebéd, a takarítás, vagy hogy teregessen ki. ha zúgolódott, akkor elmagyaráztam neki, h ugyanannyi idejébe kerül ez a munka mint nekem, és még a gyűrű sem esik le az ujjáról :)


működik a dolog. nem érezném jól magam, ha ő csak feltenné a lábát esténként, én meg hullafáradtan takarítanám körbe a lakást.

2013. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Minek teszel fel a kérdést, ha meg vagy győződve az igazadról?

Valakinél ez működik, valakinél nem. Ennyi.

2013. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!