Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok szeret...

A férjetek/párotok szeret színházba járni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szoktatok?
2013. márc. 11. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém sajnos nem. Egy évben egyszer eljön. De megoldom a barátnőmmel megyek :)
2013. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Apukám nem szeret, anyu ezért velünk (lányaival) szokott menni.
2013. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Színházba még sosem voltunk együtt, pedig amikor több évvel ezelőtt összejöttünk, azt mondta hogy szereti a színházat! :) Eddig még csak a moziig jutottunk el! :)
2013. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az én párom szeret járni (bár nem az operákra,arra én se,hanem az ilyen nem éneklős darabokra).

Évente 5-6 darabra elmegyünk,kb ennyi a nézhető itt.


El se akartam hinni eleinte,hogy komolyan mondja, előtte nem találkoztam olyannal aki elráncigálgató lett volna színházba,ő pedig magától mondja,hogy menjünk.

2013. márc. 11. 09:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek, páromnak sincs ellenére, mert érdekelné 1-2 darab. De sosem mentünk még el a 3 év alatt és szerintem sokáig nem is fogunk. :D Mindig van valami más program.
2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy évben egyszer nagymamámtól általában színházjegyet kapok valamelyik ünnepre (vagy szülinapomra, vagy karácsonyra). Ezekre párommal megyek, musicalek, és eddig szívesen jött, tetszettek neki. (Pl. voltunk Macskákon, Szépség és a Szörnyetegen.) 21 éves vagyok, ő 25.
2013. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A férjem is nagyon szereti a színházat. Nálunk szokott lenni apák napja és vagy arra veszek színházjegyet vagy gyereknapra vásárolok. Igen válogatós a család,nem mindegy hogy mit néznek meg. (54.nő)
2013. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szereti a férjem a színházat, de nem igazán van rá pénzünk, szóval évente-kétévente megyünk csak. Moziba is járunk.
2013. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt a szinház és a mozi is kb 1500Ft(az operák drágábbak,de olyanra nem megyünk),akkor már inkább színház,filmezni otthon is tudunk.
2013. márc. 11. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:

szeret


sajnos ritkán


de előző évben pl 3szor voltunk, de előtte együtt sosem. (előtte én is 6 év evoltam, szégyen pedig nagyon szeretek, nem volt rá keret, aztán a kivel


remélem ezt az évi 3at sikerül megtartani:)

2013. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!