Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy sötét titkok...

Tudom, hogy sötét titkok vannak a családom múltjában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég viccesen hangozhat a kérdés, de egy véletlen folytán sajnos megtudtam igen felkavaró dolgokat anyum testvéréről. Nem tudom, hogy rá merjek-e kérdezni anyumnál a dologra. Nem lenne semmivel se jobb. Ha igaz, ami kiderült, csodálom, hogy megbocsátott neki. A testvére pszichés beteg... Nem tudom mit tegyek, annyira felkavart a dolog, hogy órák óta hányingerem van. Valaki segítsen

2013. márc. 12. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A pszihcés betegekkel nem sokat lehet kezdeni. Ez nyilván sok mindenre nem mentség, DE oka a történteknek.

Szerintem nem kell tenned semmit. Nem tudom, mennyi idős vagy, azt tippelem, már a felnőttkor táján lehetsz. Amikor az a dolog történt, még nagyon kicsi lehettél, és ha igaz is,keveset tudhatsz a valóságról. Ne ítélkezz,és várj egy kicsit, mielőtt beszélsz róla. Ha nagyon szükséged van rá, megkérdezheted Anyukádat, de szerintem előbb pár napot adj magadnak, hogy kicsit tisztázódjanak a gondolataid, és ne ilyen zaklatottan rohand le őt. Kitartás!

2013. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, a koromat jól tippeled, de ez a dolog nem engem érint, hanem a nővéremet. :(
2013. márc. 12. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy a nővéreddel beszélhetnél. Jó a kapcsolatotok? Mert akkor esetleg mindkettőtöknek segíthet, ha felnőtt fejjel előveszitek és átbeszélitek a dolgot. Mindenesetre nagyon óvatosan, nehogy rosszabb legyen minden, mint eddig!
2013. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Boldog élete van, vele semmiképp nem akarok beszélni. :(
2013. márc. 12. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Nővérednek anyukád testvére az apja.
2013. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Molesztálta nővéredet?
2013. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként még az jutott eszembe, hogy az igazi felnőttkorod most kezdődött. Amikor a gyerekkori bálványaink ledőlnek, a nagybácsiról kiderül, hogy utolsó gazember, a szüleinkről, hogy ők is hibáztak, megbotlottak stb. És legalább nem a szüleidről van szó.


Nekem is nemrég mutatta ki a foga fehérjét az egyik rokonom, akit kisgyerekkorom óta bálványoztam, ő volt a példás férfi, a tökéletes, az erényes, a tiszta... Szóval tudom, hogy nagyon nehéz, de pár nap múlva kicsit hidegebb fejjel látod majd a dolgot.

2013. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5: nem

6: ... :(

2013. márc. 12. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is arra tippeltem, amire a 6-os . :( Reméltem, hogy nem igen lesz a válaszod,.....szomorúan láttam a reakciót. Ez esetben nem biztos, hogy jó lenne megbolygatni a múltat. Elhiszem, hogy tudni szeretnéd mi történt, de ...... Mielőtt döntesz, mérlegelj!!!
2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én múltamnak is van sötét része, nem is szeretém, ha bárki vájkálna benne. Elmúlt, nem kell felkavarni.
2013. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!