Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csőd ami a mi"családunkban"...

Csőd ami a mi"családunkban" megy. Hogyan lépjek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3an lakunk egy kis régi házban egy falun apummal ésa nővéremmel.kb 6-7 évig apum kint dolgozott és anyum élt velünk.Ő azonban már nincsen 3 éve! a tesóm teljesen tönkretesz mindenkit mamámat anyumat másik mamám és engem. teljesen igénytelen 28éves egy levest nem főz nem mos fel semmi. mióta apa velünk él ő is padlón van emiatt. mivel én nem dolgozom most kb 3 hónapja mindig engem csesztet tesómmal együtt. hogy mindenkinek van normális gyereke nekem miért nem lehet ilyet mondott.. mondtam neki 1 éve hogy majd rájösz milyena tesóm ha rákényszerülsz hogy itthon lakj vele. és beigazolódott apa már öngyilkossággal próbálkozott stb. az zavarja ami érthető hogy a tesóm semmit se ad haza apa megkeres kb 90et az elmegy a számlákra a házban és nem jut előre.. és minden nap egyre erősebb jelzőkkel illet engem(ez az én hibám) mintha nekem jól esne hogy nincsen munkám. 20.átol lesz fixen de addig hogy mit csinálok nem tudom. gondoltam felköltözök pestre innen az alföldről de ott találnék melót ha csak érettségim van? találnék albit? napról napra egyre rosszabb:( 22 F
2013. márc. 14. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem üljetek le apuddal és beszéljétek meg az egészet.

de csak higgadtan.

albérlet pesten elég drága, de lehet hogy találnál olcsót is neten nézegesd meg. jofogas.hu,aprod.hu ezeken az oldalakon szoktak fent lenni albérletek is.

érettségivel találhatsz, de elég nehéz pesten is találni melót ezt onnan tudom,hogy én is pesti vagyok és csak érettségim van

mai világban, főleg Magyarországon, nem olyan könnyű munkahelyet találni.

2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele ezerszer és nem látja be hogy a tesóm teszi tönkre az egész családunkat! mindig letagad mindent ellopja a pénzünket semmit se csinál és mindig én vagyok számonkérve. már nagyon nem bírom
2013. márc. 14. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs de a tesod azzal késziti ki a családot hogy felnött nöként nem takarit 2 másik felnötre és nem adja arra a keresetét hogy egy 22 éves felnötett eltartson.

Férhez megy gyereket szül akkor is járjon hozátok levest fözni.

2013. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
6éve ugyanott dolgozik egy gyárban elcigizi és elissza a pénzét. kölcsön kér apától havonta!! szerintedaz normális?? igénytelenkedik nem takarít ki soha. jó példa amikor apum kint volt 2 hónapot.mindig kérdezte mikor jön haza és elötte nap kezdett el valamit takarítani.. és sirdogálni hogy ő milyen sokat dolgozik.jó hiába irom le akinek van rendes családja az nem látja át és csak értetlenkedik.. én is azt tenném.nehéz ez így
2013. márc. 14. 19:09
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és soha nem lesz családja!!mivel ahogy írtam egy igénytelen senkiházi.akinek soha senkije se volt és nem is lesz!!
2013. márc. 14. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő 6 éve dolgozik te munkanélküli vagy neked nincs jogod őt kritizálni alapits te családot dolgoz te egy gyárban és költöz el na majd akkor lesznek jogaid.

Itt apádnak van joga kibukni de kétlem hogy az ő 90 e. fizújából ennétek szóval tuti hogy a tesod is beszál a költségekbe.

2013. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
majd ha átélted a helyzetemet akkor itélkezhetsz!! nagyon nincsen igazad!! ha nem vennék kaját akkor 1 honapig nem lenne semmi a hűtőbe!!ennyit a tesomrol egy igénytelen semmitérő senkiházi nem testvér!!aki meglop,átver,becsap mindenkit!! ne itélkezz!!
2013. márc. 14. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelesége ettetni titek és tuti ad valamit a közösbe mert havi 90 ből tuti nem él meg 3 ember.
2013. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha nincsenek igényei hidd el megél.megveszi magénak ami kell és ennyi. nem kell de mégis azt teszi. de akkor ne hogy én legyek a hibás.hiába mondom apa besegitek nem kell nem kell. akkor ne is basztasson folyton
2013. márc. 14. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Felnöt vagy nem a duma kell hanem megfogni a sárga csekket és kifizetni a növéred fogja a fizetését és elátja magát nem téged és nem apádat de így legalább rá nincs gond.
2013. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!