Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ekkore baj?...

Most tényleg ekkore baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már 4 hónapja járok egy fiúval, akit nagyon szeretek. Ma kicsit későn értem haza (16:40-kor) és erre anyum elkezdett velem veszekedni, hogy én mennyire megváltoztam a rossz irányba.Sőt még a fiúmat is belevonta...Most úgy őszintén nem iszok, nem cigizek, nem hazudok, nem csinálok semmi ilyet. Most az egyszer "késtem,, itthonról, erre anyukám már olyanokat mond, hogy mostmár bele se szól az életembe, sőt olyasmit is mondott, hogy már nem is vagyunk család, csak nem éppen ezekkel a szavakkal. Szerintetek jogosan mondta ezeket???

2013. márc. 14. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Na várjunk,mi helyett értél haza 16:40-re?

Mire kellett volna hazaérned?

Mert pl ha 14:00-ra akkor én is kiakadnék.

2013. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikorra beszéltétek meg, hogy hazaérsz? Telefonon elérhető voltál? Az ilyenek elkerülhetők, hogyha felhívod és szólsz, hogy később érsz. Amúgy szerintem túlreagálta
2013. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:00-ra, csak elfelejtettem mondani még reggel, hogy ma van rajz szakköröm. így csak 16:30kor tudtam hazaindulni :/
2013. márc. 14. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mondd meg neki, hogy szakköröd volt, nem csináltál semmi rosszat.

Amúgy szerintem is túlreagálja.

2013. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt kell látni benne, hogy félt... néz meg az FB-n állandóan osztanak meg fiatalok képeit, hogy ez eltűnt, az eltűnt keresik. Sajnos ilyen világot élünk. Majd rájössz, ha Te is anya leszel. Egyébként megoldhattad volna, hogy ráküldesz egy sms-t napközben, hogy ja bocsi szakkör lesz 17-re érek haza. Tűnhet úgy, hogy túlreagálta, de próbáld meg Őt is megérteni.
2013. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni. Most hagyd rá hadd tombolja ki magát, aztán ha nyugis, üljetek le mondd el neki, hogy szakkörön voltál.. Nálam ennél rosszabb volt a helyzet ennyi idősen. 15(!) percet késtem, mert leesett a bicikliláncom.. Haza is telefonáltam, hogy késni fogok. Megérkeztem és apám üvöltve várt, hogy én mi a *** képzelek magamról, és hogy teljesen elzüllöttem...Csak pislogtam, mint hal a szatyorban ... :D

Kitartás! Lehet h csak rossz napja volt anyudnak. Mindeknéppen beszéljétek meg

2013. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!